Мініатюрний дрон DJI Spark з великими можливостями

Міні-дрон DJI Spark обладнано усіма фірмовими технологіями DJI, які дають можливість знімати чудові фото в той момент, коли ви відчуваєте натхнення. А інтелектуальні можливості управління польотом Spark, механічним підвісом і камерою з відмінною якістю фото допоможуть вам значно розширити свої творчі кордони.

Увага: при покупці квадрокоптера DJI Spark в наших магазинах ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНО:

повноцінний навчальний майстер-клас протягом 4-х годин,

офіційне сервісне обслуговування,

гарантію на 1 рік по всій території України,

підтримку по телефону 12 годин на добу протягом 3-х років!

Тільки в ELITE BIKE!

    

Чим унікальний цей міні-дрон?

Функція FACEAWARE дозволяє коптеру Spark піднімається в повітря прямо з вашої руки, розпізнаючи при цьому ваше обличчя! Всього кілька секунд - і дрон вже злітає і ширяє на місці.

  

Керуйте ЖЕСТАМИ, робіть неймовірні фото, використовуючи жести рук - ніякого пульта ДУ чи телефону.

СТВОРЮВАТИ ВІДЕО - максимально просто

Інтелектуальні режими польоту і інтуїтивно зрозумілі засоби керування допомагають вам створювати кінематичні відеоролики за допомогою декількох натискань.

Швидке розміщення відео та фото в соцмережах

Додаток DJI GO 4 оснащено функціями автоматичного редагування, завдяки чому ви зможете швидко відредагувати відео і поділитися ним прямо в соціальній мережі.

Інтелектуальні режими польотів

QuickShot

Spark не просто зробить для вас хороші фото, з допомогою режиму QuickShots, у вас будуть неймовірні кадри з кінематографічною композицією.

TapFly: політ на пальцях

В цьому режимі вам потрібно просто представити свій знімок, і дрон зробить його для вас. Доторкніться екрану телефону - Spark, використовуючи технологію бачення, полетить в напрямку торкання, фіксуючи перешкоди. Вам потрібно лише зробити фокусування на об'єкті зйомки, виділивши його кінчиками пальців.

ActiveTrack: лишатись з ціллю

За допомогою ActiveTrack дрон автоматично розпізнає об'єкти різного розміру і форми, він відстежує їх в залежності від того, як швидко вони переміщаються. Це робить відстеження і простіше, і надійніше.

Жести: фіксування моментів

Глибоке вивчення розпізнавання жестів дозволяє робити Селфі лише простими рухами рук. У режимі PalmControl контролюйте переміщення Spark вручную.Прі бажанні можна залишити вдома свій пульт ДУ і телефон.

Швидкі знімки потужним об'єктивом

Всі зображення - завжди яскраві та чіткі, є дуже маленькі колірні аберації і спотвореннями. Камера оснащена ширококутним об'єктивом f / 2.6 з еквівалентною фокусною відстанню 25 мм. 2-осьової механічний підвіс Spark і технологія UltraSmooth істотно зменшують ефект тремтіння при русі затвора, зберігаючи стабільність і деталізацію знімків.

Кілька режимів зйомки для універсальної фотографії

Маленька і компактна камера Spark оснащена 1 / 2,3-дюймовим CMOS-сенсором, що дозволяє знімати стабілізовану відео з роздільною здатністю 1920х1080p і неймовірно чіткі 12 MP фотознімки.

Швидкість і максимально точний контроль

Політ на DJI Spark буде цікавим і інтуїтивно зрозумілим - це забезпечить вдосконалена система управління польотом. З легким і гладким аеродинамічним дизайном Spark, здається, ширяє в повітрі з мінімальним опором вітрі. Подивись і камера знаходяться на одному рівні з квадрокоптера, що значно підвищує стабільність. Потужні двигуни дозволяють здійснювати стійкий політ при сильних вітрах зі швидкістю до 50 км / ч в спортивному режимі.

Інноваційна технологія HD Wi-Fi дозволяє передавати відео високої якості в реальному часі 720p з відстані до 2 км.

Навіть з наявністю всіх інтелектуальних функцій час польоту Spark не скоротилася. Літайте до 16 хвилин з повністю зарядженою батареєю, знімайте більше захоплюючих відеоматеріалів

.

    

Політ FPV - це повне занурення

Перейдіть в спортивний режим, щоб побачити весь потенціал швидкості Spark. А для отримання абсолютно нових відчуттів візьміть окуляри віртуальної реальності DJI Goggles і подивіться на світ по-іншому.

  

Безпека польоту

Система FlightAutonomy включає в себе основну камеру, систему позиціонування зору (VPS), систему 3D-зондування, двохдіапазонний GPS, високоточний інерційних вимірювальний блок і 24 потужних обчислювальних ядра. Все це дає можливість дрону точно визначати місце за допомогою VPS зі швидкістю до 30 м, перешкодами на відстані до 5 м і безпечним приземляється..

Повернення додому

Spark може автоматично повернутися на свою домашню точку з достатнім сигналом GPS. Якщо заряд батареї занадто низький, з'єднання втрачається або ви натискаєте кнопку «Повернення додому», Spark повертається в визначеної домашньої точку, фіксуючи перешкоди на своєму шляху.

Інтелектуальна батарея

Spark використовує батарею LiPo, яка оцінює час, що залишився польоту, повідомляючи вам, коли дрон приземлитися в режимі реального часу. 12 інтелектуальних функцій захисту допомагають забезпечити безпечний політ.

    

Друзі, зверніть увагу,

в нашому магазині ви можете придбати оригінальний квадрокоптер DJI Spark, так як ELITE BIKE є офіційним дилером компанії DJI. Тому ми пропонуємо вам офіційне сервісне обслуговування і гарантію на 1 рік по всій території України. А також тільки в ELITE BIKE ви можете безкоштовно пройти навчальний майстер-клас в перебігу 4-х годин (в зручне для Вас час), і підтримку по телефону 12 годин на добу протягом 3-х років!

Купити дрон DJI Spark чи дрон DJI Spark Combo

Система FlightAutonomy включає в себе основну камеру, систему позиціонування зору (VPS), систему 3D-зондування, двохдіапазонний GPS, високоточний інерційних вимірювальний блок і 24 потужних обчислювальних ядра. Все це дає можливість дрону точно визначати місце за допомогою VPS зі швидкістю до 30 м, перешкодами на відстані до 5 м і безпечним приземляється.