Мініатюрний DJI Spark

Хороші квадрокоптера мають досить великі розміри і носити їх з собою не завжди зручно. Портативні дрони мають, як правило, слабкий акумулятор, маленьку потужність, не дуже хорошу камеру і літають повільно. АЛЕ так було до того, поки DJI не випустили міні-дрон DJI Spark, якому вже встигли привласнити звання "селф-дрон".

Розміри DJI Spark вразили багатьох, адже він такий маленький, як у смартфон - вага коптера становить лише 300 грам.

Запуск із рук  і керування жестами

Купити DJI Spark хочеться вже тільки через унікальну можливість управління жестами. Немає необхідності в пульті управління (який, до речі, відсутня в базовій комплектації), досить запустити дрон з долоні і можна контролювати кожне його дію помахом руки. Це перший квадрокоптер DJI, який можна запускати з долоні.

Неймовірні можливості маленького дрона

Селфі-дрон DJI Spark дозволяє автоматично створювати 10-секундні ролики. Пристрій визначає місце розташування власника, швидко підлітає (макс. Швидкість до 50 км / ч) і робить фотографію, ширяючи над головою. DJI Spark може проводити в повітрі до 16 хвилин - чудовий результат для такого маленького дрона.

  • Камера Spark володіє механічним стабілізатором, має сенсор CMOS ½, 3 дюйма.
  • Новий квадрокоптер записує відео з роздільною здатністю Full HD, завдяки камері з 12-мегапіксельним сенсором.
  • Коптер має 2-х осьову стабілізацію, модулі GPS / GLONASS.
  • Камера здатна крутитися вгору або вниз.
  • Система датчиків та індикаторів не дозволяють цього коптеру впасти або влетіти в перешкоду.
  • Керувати Spark зі смартфона можна на відстані до 100 метрів. Якщо сигнал буде втрачено, дрон повернеться назад.

На цей раз компанія DJI не обмежиться одним кольором квадрокоптера і представила цілих 5 колірних варіантів: червоний, жовтий, зелений, блакитний і білий. У нашому магазині ви можете купити квадрокоптер DJI Spark в п'яти колірних рішеннях - выбирайте.

В базову комплектацію входить квадрокоптер DJI Spark, додатковий набір пропелеров, акумулятор і USB-кабель. Якщо вам потрібен защита для пропеллеров, пульт ДУ, запасний акумулятор і сумка, в продажі доступна комплектація DJI Spark Combo.