Міні-сігвей Ninebot Mini Pro - в Києві!

Гироскутер мини-сигвей Ninebot Mini Pro впевнено входить в щоденний побут людини, швидкими темпами поширюючись по всьому світу. І тепер цей вид персонального електротранспорту ви можете купити в нашому магазині в Києві за вигідною ціною.

Ninebot, крокуючи в ногу з прогресом, не стоїть на місці, це помітно по розширеному модельному ряді гіроскутеров виробника, коли на ринок надійшла революційна модель Ninebot Mini Pro, що стало безумовним успіхом в сегменті міні гіроскутеров.

Створюйте свою індивідуальність за допомогою 1600 варіантів підсвічування.

Ходові вогні

Габарити

Поворотники

Тормозні вогні

Проте на їзду міні-сігвея Ninebot Mini Pro впливає не тільки його ідеальний зовнішній вигляд і супер міцний корпус, виконаний з магнієвого сплаву, а й технічне оснащення. 

  

Компанія Ninebot оснасіла нову модель ультра-легкої масою - всього 12,8 кг - це споряджений вага нового гіроскутера, щоб розвинути максимальну швидкість в 18 км / ч. До 40 км пробігу - на одному заряді батареї!

Особливістю Ninebot Mini Pro є і регульована висота керма, що дає райдеру неймовірну зручність під час їзди. І, зрозуміло, цьому сприяє стильний дизайн. 

  

Сучасний додаток для iOS / Android платформ дає можливість дистанційно керувати гіроскутером зі смартфона, перетворюючи Mini Pro в радіокерований пристрій. До того ж, це програма допоможе вам контролювати транспортним засобом в повсякденному житті.

Інтуїтивно зрозумілу програму управління бортовим комп'ютером засвоїть навіть дитина, витративши на це не більше 10 хвилин. Просто задайте напрямок, а міні-сигвей Ninebot Mini Pro доставить вас до кінцевої точки призначення з точністю швейцарських годинників.

Якщо ви зацікавлені в покупці цього міні-сігвея, ми також пропонуємо вам пройти безкоштовний тест-драйв - здзвонитеся з нашими професійними менеджерами або заходьте в наш магазин. Ви зможете порівняти гіроскутер Ninebot Mini Pro з іншими моделями, оцінити всі його переваги, а, купивши його, ще й отримати від нас подарунок - нам просто хочеться зробити вам приємний сюрприз :)