Mi Electric Scooter M365 NewGen - елеґантний електричний самокат

Xiaomi Mi Electric Scooter M365 NewGen - електричний самокат, який зовні виглядає дуже стримано і просто, проте кожна деталь в ньому продумана до дрібниць, кожен стик акуратний.

На цей самокат можна дивитися безкінечно, і щоразу помічати щось нове. Складаний дизайн, міцність конструкції, висока ніжка платформа, пневматичні шини, які поглинають нерівності дороги, швидкий запуск двигуна - це і зробило самокат мрією багатьох.

Mi Electric Scooter M365 NewGen - це:

  • елеґантний дизайн
  • готовність до роботи за одну хвилину
  • проїде більше 30 км на одному заряді
  • подвійна гальмівна система
  • складаний і портативний

Складаний: зручно переносити

Натисканням однієї кнопки MiJia Electric Scooter за 3 секунди розгортається і готовий до поїздки. А коли ви приїдете на місце призначення, просто натисніть кнопку ще раз, і він так само швидко складеться. У такому вигляді його зручно переносити в руках або помістити в багажник.

Самокат M365 NewGen не залишить вас без компліментів перехожих. Всі навколо будуть вражені, наскільки легко його взяти і, наприклад, підняти на високий бордюр. А все тому, що його вага становить всього 12,5 кг, тоді як аналоги зазвичай важать більше 17-20 кг.

Неслизькі ручки керма зручні для захвата

Щоб запустити двигун електросамоката необхідно натиснути кнопку, розташовану праворуч на ручці «газу». Щоб контролювати швидкість руху викручуйте ручку «газу» або на себе або від себе: поворот на себе збільшує оберти двигуна і швидкість руху, поворот від себе уповільнює скутер. Навіть якщо ви ніколи не їздили на скутері або мотоциклі, все легко і просто запам'ятати.

З метою безпеки скутер MiJia Electric Scooter буде набирати швидкість плавно, навіть якщо ви смикнете «газ» на себе різко.

Не лише красивий, а й легкокерований

За простим зовнішнім виглядом електроскутера ховаються не простий характер і безліч високотехнічних особливостей.
Він виготовлений з міцних і легких матеріалів, добре збалансований, тому, навіть, вибравши найнижчу швидкість поїздки, ви будете триматись на ньому прямо.

Платформа для ніг виконана зі сплаву алюмінію і має широку ребристу поверхню, яка перешкоджає ковзанню ніг. Пневматичні шини допомагають пом'якшити проїзд по грунтовій або нерівній дорозі.

Надійна опора під ногами

Електричний самокат Xiaomi Mijia Electric Scooter M365 NewGen озброївся 2-ма 8,5-дюймовими пневматичними шинами, які забезпечують комфорт під час пересування, відмінно поглинаючи вібрацію від нерівностей на дорозі. Завдяки таким  властивостям, пневматичні шини роблять самокат придатним як для міської бруківки, так і для бездоріжжя.

Поїздка на скутері буде гладкою не без участі поліпшеної конструкції двигуна. У переднє колесо електричного самоката MiJia Electric Scooter вбудований тихий 250-ватний двигун, що дозволяє набрати максимальну швидкість, 25 км/год, досить швидко.

Неймовірно яскраве світло фар

Володіючи далекобійної фарою і яскравими габаритними вогнями, самокат є одним з найбезпечніших серед йому подібних. Передня фара вбудована в кермо, вона обладнана світлодіодами потужністю 1.1W, що здатні освітлювати 6 м дороги перед вами. Позаду - габаритні вогні червоного кольору, які активуються, коли ви вмикаєте «гальмування». Вперед!

Купити Xiaomi Mi Electric Scooter M365 NewGen >>>