Мрієте їздити на роботу на велосипеді? Наші аргументи "за"

Сама ідея їздити на роботу чи навчання на велосипеді звучить заманливо і цікаво, але поки що лише дехто робить це. Люди знаходять різні причини, чому їм це не підходить. Але, якщо розібратися, аргументи на користь велосипеда виглядають досить переконливо.

Давайте розглянемо ті причини, чому ви не користуєтеся велосипедом, щоб дістатися до офісу, а також всі аргументи "за", які роблять ці причини не такими вже й переконливими.

Їхати дуже далеко

Це одна з найпопулярніших відмовок серед любителів інших видів транспорту. Відзначимо, що якщо дистанція дійсно пристойна, можна частину шляху долати на скутері або електровелосипед, а частина - на автобусі. У будь-якому випадку, в порівнянні з їздою на автомобілі це буде непогана економія коштів, не кажучи вже про екологію. Їзда на роботу на велосипеді може стати вашим реальним внеском у справу збереження навколишнього середовища.

Необхідно багато часу

Ви здивуєтеся, але їзда на велосипеді в місті, переповненому транспортом, по швидкості може бути швидше, аніж на автомобілі. Це відбувається за рахунок більшої маневреності і мобільності велосипедистів. До того ж, ви будете підтримувати свою фізичну форму, а не їхати в спортзал ачи басейн. Вам також не доведеться кружляти по району в пошуках вільного місця для паркування.

Читайте також: GoCycle G3: навіть Віталий Кличко, мер Києва, їздить на роботу таким велосипедом!

Прийдется раніше вставати

Якщо місце роботи знаходиться в межах 15 км від вашого будинку, то поїздка на велосипеді не займе багато часу. Навіть якщо відстань більше, то в порівнянні з автомобілем доїхати до офісу ви зможете максимум з різницею в півгодини, які точно не роблять погоди в питанні раннього пробудження.

Мені не вистачає фізической підготовки

Багато хто боїться, що будуть втомлюватися. Але ж на електровелосипед їхати можна в будь-якому зручному для вас темпі. Така поїздка зарядить вас активністю і енергією на весь день!

Дощова і холодна погода

У дощові і холодні дні можна і утриматися від поїздок на роботу на мотоциклі. Ну, а найвідважніші можуть купити дощової комбінезон, щоб не відмовлятися від користі для свого здоров'я.

Їздити по дорогах небезпечно

Якщо дотримуватися всіх правил дорожнього руху і бути елементарно обережним, то і ризик буде мінімальним. Завжди використовуйте велосипедний шолом.

Турбота про своє здоров'я, економія коштів і турбота про навколишнє середовище - ось три головні аргументи на користь поїздок в офіс або на навчання на велосипеді. Вам вирішувати, наскільки ці аргументи переконливі, а у нас - величезний вибір прекрасних велосипедів.

Турбота про своє здоров'я, економія коштів і турбота про навколишнє середовище - ось три головні аргументи на користь поїздок в офіс або на навчання на велосипеді. Вам вирішувати, наскільки ці аргументи переконливі, а