Mavic Pro Fly More Combo, або Цікаві ракурси важливих моментів життя

Сьогодні літаючі дрони з камерами користуються величезною популярністю. І це зовсім не дивно, адже хто не захоче відчути себе відомим режисером, який знімає захоплюючий ролик! До того ж, і сюжет може розвиватися на великій висоті. Однак у квадрокоптерів є ще одна особливість - вони можуть передавати відеосигнал в режимі реального часу, надаючи вам можливість повністю контролювати процес.

Маленький розмір і конструкція, що складається, роблять MAVIC Pro Fly More Combo ідеальним дроном для будь-яких подорожей і екстремального відпочинку. В цьому є щось більше, ніж просто фізика. Щось, що підтримує ці маленькі дива в повітрі.

Його головна особливість - повністю складна конструкція і мініатюрні габарити, завдяки яким він поміщається на долоні.

Mavic Pro - це самий портативний легко запускаємий квадрокоптер в світі. З 4-ма складними променями і пропелерами. Шасі коптера під час транспортування можна повністю притиснути до фюзеляжу, завдяки чому пристрій легко можна помістити в невеликий рюкзак або просто закріпити на поясі.

Однак цей квадрокоптер оснащений 12-мегапіксельною камерою зі стабілізатором, яка здатна знімати 4K-відео з частотою 30 кадрів в секунду! А навігаційна система FlightAutonomy дозволяє літати йому лише на одному підзаряді до 27 хвилин, розвиваючи швидкість 65 км / ч.

Mavic може працювати за допомогою потужного пульта дистанційного керування (при необхідності далеких польотів) або управлятися смартфоном на більш коротких відстанях. При управлінні за допомогою смартфона коптер виявляється в повітрі менш ніж за одну хвилину, щоб захопити кожен ключовий момент!

Купити квадрокоптер DJI Mavic Pro - це значить - придбати модель, яка не дасть своєму користувачеві ні секунди нудьги, подарує лише позитивні емоції, ви зможете знімати барвисті і емоційні відеоролики. У вас вже є свій канал? Друзі, запрошуємо вас приєднатися до нас на сторінки таких популярних мереж, FaceBook, YouTube і Instagram:

           

Тут ми розповідаємо про найактуальніші новини компанії ELITE BIKE, акції, знижки, спеціальні пропозиції, наших подальших планах компанії, а також цікаві факти, історії та багато різної інформації про переваги електротранспорту. Кожен день ви можете дізнатися про квадрокоптери, електровелосипеди і електросамокати, скутери та моноколеса, гіроборди, сігвеї і інші види екологічно чистих засобів переміщення, про їх переваги.

В інтернет магазині ELITE BIKE представлений величезний асортимент літальних апаратів, в тому числі і аксесуарів до них - купити будь-який з них ви можете вже зараз.