Маневрений сігвей - це темп і надійність

Платформа, два колеса, кермо і акумулятори - це сігвей, еко-транспортний засіб, переміщуючись на якому, ви будете забезпечені 100%-ною увагою оточуючих.

Сігвей AirWheel S3

Сігвей буквально просякнутий відчуттям футуризму і урбанізації. Коли бачиш людей, котрі переміщуються без будь-яких зусиль, створюється враження: ось воно майбутнє. При цьому, крім унікального дизайну, у сігвея є величезна кількість переваг. А саме: маневреність, мобільність, практична скрізьпрохідність, невеликі габарити і вага.

Сігвей – нові рішення для бізнесу та відпочинку

Сьогодні на сігвеях їздять працівники супермаркетів, поштові працівники, гравці в гольф, проводяться туристичні екскурсії тощо. Досвідчені відеооператори використовують сігвеї для швидкого пересування по знімальному майданчику, оцінивши їх швидкість, маневреність і висоту.

Гіроскутер міні-сігвей Ninebot Mini Pro (білий, оригінал)

Жоден парк відпочинку сьогодні не обходиться без прокату цих привабливих засобів пересування, вони швидко завоювали любов різновікової аудиторії. А що стосується приватного використання, то кількість людей, які обрали сігвеї в якості особистого транспорту, впевнено зростає з кожним днем.

Гіроскутер міні-сігвей Ninebot Mini Pro (чорний, оригінал)

Як керувати сігвеєм?

Маючи в основі всього одну вісь, система балансування утримує водія в рівновазі. Управління здійснюється на інтуїтивному рівні, за допомогою переміщення центру ваги. Сігвей автоматично балансується при зміні вашого положення корпусу. Для цієї мети застосовується система індикаторної стабілізації: сигнали з гіроскопічних і рідинних датчиків нахилу надходять на мікропроцесори, які виробляють керуючі двигунами впливу.

Кожне колесо сігвея приводиться в обертання своїм електродвигуном, що реагує на зміни рівноваги машини. При нахилі їздця вперед сігвей котиться вперед, і чим більше нахил, тим швидше. При відхиленні корпуса назад пристрій уповільнює рух, зупиняється або їде заднім ходом.

Гіроскутер сігвей iGo

Транспортування сігвея

Сігвей є досить невеликим засобом пересування, що дозволяє транспортувати його без будь-яких проблем навіть в громадському транспорті, якщо така потреба раптом знадобиться.

Де купити сігвей?

Наша компанія надає своїм покупцям лише якісні сігвеї, серед яких кожен знайде модель за своїм смаком і ціною. А якщо ви прийдете в наш магазин, то зможете влаштувати тестовий заїзд, щоб відчути всю красу цього способу пересування, просто зателефонуйте попередньо нашому менеджеру.

Купити сігвей в EliteBike >>>