Mando Footloose - неймовірної краси гібридний велосипед

Безсумнівно, ви вже чули про стильні електровелосипеди Mando Footloose. Окрім унікального і одночасно простого стилю, ці електровелосипеди характеризуються відсутністю ланцюга і приводного ременю.

Гібридний велосипед створений для того, хто цінує саме життя і наповнення її життєвими емоціями, а не тільки прагнення до хорошого добробуту.

Mando Footloose — перша в світі серія електровелосипедів, яка була розроблена за гібридною технологіює, БЕЗ ланцюга. Форма велосипеда максимально ергономічна, всі елементи управління розташовані настільки зручно, щоб користувач відчував комфорт і затишок при керуванні.

Цей електровелосипед - творчість вищого пілотажу, поєднання шикарного футуристичного дизайну, інноваційних методик, передових тенденцій і зручності експлуатації. Він витончений, стильний, практичний.

У цій інноваційної серії велосипедів розробники змогли з'єднати в передові методики і тенденції, оригінальний футуристичний дизайн і максимальну зручність експлуатації. Конструкція цього велосипеда розроблена для створення максимальної зручності велосипедиста, але в той же час гранично проста. Натхненням для створення таких природних ліній послужило будова крила чайки, яке гармонійно доповнено інноваційними технологічними рішеннями.

Система електронного контролю обладнана датчиками дорожнього полотна і автоматичним перемиканням швидкостей, які дозволяють регулювати роботу двигуна. Вона також виявляє проблеми в роботі всієї системи і виводить інформацію на дисплей на кермі байка. Тут, крім усього іншого, відображається інформація про пройдений шлях, швидкості і кількості виробленої енергії. При вазі трохи більше 21 кг цей електробайк не створить проблем з транспортуванням. 

 

Купивши гібридний велосипед в нашому магазині, ви завжди будете в центрі уваги, завжди будете першим. Просто гляньте, наскільки він прекрасений!