MANDO FOOTLOOSE: компактний складаний електровелосипед БЕЗ ланцюга

Корейський виробник Mando, співпрацюючи з Meister, створив Mando Footloose - перший в світі гібридний електровелосипед, у якого немає традиційного велосипедного ланцюга, а педалі застосовуються не для забезпечення руху, з метою вироблення електроенергії за допомогою вбудованого мотор-генератора.

На відміну від багатьох електричних велосипедів, Mando Footloose - це такий засіб пересування, який дозволяє не тільки економити гроші, а й отримувати максимальну насолоду від свободи переміщення.

 

    

У електровелосипеді Mando Footloose є педалі, однак завдання їх використання трохи відрізняються від тих, що в традиційному велосипеді. Замість того, щоб забезпечувати рух коліс, повороти педалів служать для додаткової підзарядки батарей! Під час обертання педалей розкручується генератор, приєднаний до них, завдяки цьому електрика, перетворюється з механічної енергії, забезпечує і роботу електроніки, і надходить до батареї велосипеда, заряджаючи її.

Інноваційний електровелосипед Mando Footloose - це новий спосіб подорожі, так би мовити, без нічого. Його творці стверджують, що нове чудо техніки зможе проїжджати до 30 км БЕЗ фізичної допомоги велосипедиста, покладаючись лише на заряд акумулятора. Але якщо ж користувач побажає крутити педалі - діапазон пробігу цього електричного велосипеда буде практично безмежним.

Дизайнер-розробник цього електровелосипеда Марк Сандерс порахував тяговий ланцюг абсолютно непотрібним елементом для нової конструкції. На його думку, він додає велосипедистам в дорозі проблем - то штани забруднить, то зіскочить в самий невідповідний момент.

Електровелосипед Mando Footloose володіє неймовірно компактним складним корпусом, немає ніяких гострих кутів, завдяки чому може стати незамінною річчю для того, хто змушений їздити в громадському транспорті. Якщо необхідно зробити транспортування Mando Footloose, то робиться це практично за лічені секунди, достатньо лише натиснути на парочку важелів.

 

Управління велосипедом здійснюється за допомогою електронної панелі управління HMI, яка зафіксована на кермі. Велосипедист може стежити за рівнем заряду батареї, за розвиненою швидкістю, кількістю генеруємої електричної енергії, пройденою відстанню.

Вбудований бортовий комп'ютер аналізує характер дорожнього покриття, його нахил, регулює швидкість руху велосипеда, щоб уникнути надмірної розтрати енергії батареї. Але швидкістю і потужністю Mando Footloose можна управляти і за допомогою традиційної ручки акселератора, не вдаючись до обертання педалей. При знятті ПУ будь-які рухи велосипеда блокуються автоматично, таким чином можливість крадіжки зводиться до нуля.

 

Електробайк Mando Footloose володіє досить оригінальним дизайном, він вже встиг викликати фурор на Міжнародних виставках Eurobike і ISPO Bike. У самому найближчому майбутньому електробайк Mando Footloos має всі шанси стати одним з найпопулярніших видів транспорту.