Любите екстрим на воді? Візьміть Manta5 в свою подорож

Друзі, якщо ви ведете активний спосіб життя, любите водний екстрим і збираєтесь у відпустку, то вам просто необхідно купити гідровелосипед на підводних крилах Manta5 Hydrofoiler XE-1. Телефонуйте нам, із задоволенням надамо вам таку можливість.

Інноваційний водний велосипед з подводними крилами Manta5 Hydrofoiler XE-1 придатний для плавання на озерах, річках і морях, як в спокійних, так і в бурхливих водах з різною висотою хвиль.

Гідровелосипед Manta5 обладнаний подводними крилами аеродинамічної форми, педальним приводом і електродвигуном, завдяки чому користувач може доволі швидко розганятись на воді, насолоджуватись цим, і навіть отримувати кардіонавантаження, як при їзді на звичайному велосипеді.

400-ватний електродвигун водного байка дозволяє зберігати високу швидкість руху без педалювання, створюючи ефект руху накатом, як при їзді на звичайному велосипеді, не створюючи шуму.

Чим вища швидкість, тим ближче крила велосипеда піднімаються до поверхні води, тим нижче опір і тим вище швидкість руху.

Конструкція велосипеда Manta5 дозволяє наїзнику підніматися на нього як з пірсу, так і з води після падіння без сторонньої допомоги.

Друзі, в нашому магазині ви можете купити e-bike на підводних крилах -

водний велосипед Manta5 Hydrofoiler XE-1!

В Україні він ексклюзивно представлений компанією ELITEBIKE+.