Кращі квадрокоптери з камерою для аерозйомки

Друзі, ласкаво просимо в світ, повний пейзажів, від яких захоплює дух! Однак, тепер у вас є можливість не тільки ними милуватися, а й самостійно робити неймовірні фотографії та відео за допомогою найкращих квадрокоптерів для аерозйомки.

Спочатку, дрони використовувалися військовими з метою розвідки місцевості. Зараз же будь-який бажаючий може придбати його в нашому магазині. Ми ж хочемо познайомити вас з найпопулярнішими моделями.

Гексакоптер Yuneec Typhoon H Advanced RTF (YUNTYHBEU)

Мультикоптер від Yuneec Typhoon Н Advanced представляє собою спрощену і бюджетну версію, доступна ціна якої зовсім не обмежує технічних характеристик і інноваційних можливостей дрона.

Цей коптер має здатність складатися, що моментально робить його акуратним і оптимально компактним. Склавши промені, Typhoon Н перетворюється в зручний і досить легкий комплект, який легко і просто брати з собою в захоплюючу прогулянку для нових фото і відео.

Квадрокоптер DJI MAVIC PRO

Mavic Pro - це найменший складаний безпілотник компанії вагою - всього 743 м Якщо скласти його 4 штанги з пропелерами, то квадрокоптер буде порівнянний за розміром з пляшкою води. Але, не дивлячись на свою компактність, квадрокоптер DJI Mavic Pro володіє 12-мегапіксельною камерою зі стабілізатором, що дозволяє йому знімати 4K-відео на швидкості 30 кадрів в секунду!

Квадрокоптер DJI MAVIC PRO - найкращий дрон для подорожей, адже він поміститься навіть в невелику сумку.

Квадрокоптер DJI Phantom 4 PRO

Квадрокоптер DJI Phantom 4 PRO - найпопулярніший дрон серед любителів аерозйомки, завдяки своєму дизайну і можливостям. Дрон записує відео в 4К, рухаючись зі швидкістю 20 метрів в секунду. Наявність з усіх боків датчиків візуального позиціонування дозволяє цьому дрону літати автономно без участі людини.

Квадрокоптер DJI INSPIRE 2

Квадрокоптер DJI INSPIRE 2 можна охарактеризувати 3-ма словами: унікальний, потужний, якісний. Він ідеально підійде тому, хто хоче отримати максимально можливу якість аерозйомки, і хто за ціною не постоїть. Адже це - не просто дрон. Це професійний літальний апарат, що використовується в кіноіндустрії, у нього є в наявності додаткова камера і другий акумулятор. Ну, і вражають швидкість польоту, яку дрон може розвивати її до 93 км на годину, і якість відео запису - до 5 К. Це ідеальний пристрій для створення професійного відео і фото!

На відео - наш чудовий Львів, знятий за допомогою квадрокоптера.