Кращі електросамокати INOKIM - тепер в нашому магазині

Що таке електросамокат? Це персональний екологічний засіб пересування, що дуже нагадує звичайний 2-х колісний самокат, але для пересування використовується електричний двигун.

Спочатку він розроблявся як доповнення до міського транспорту, але все частіше, з огляду на масштаби урбанізації та будівництва, самокат стає частковою або навіть повною його заміною. Адже іноді набагато швидше, простіше та й дешевше доїхати до потрібного місця на самокаті, ніж дійти до автобуса, вистояти в черзі або в заторі.

Компанія INOKIM сьогодні - передовий виробник електросамокатів.

И ми представляємо вам новий складний електричний самокат Inokim Quick 3.

 

Величезний запас ходу і висока швидкість INOKIM

Самокат може бути використаний не тільки в межах міста, але і для пересування на більш значні відстані. А завдяки ємним батареям і високоефективному двигуну запас ходу складає до 40-45 км.

Швидкість самокатів може становити до 35 км / год. Він може рухатися і швидше, конструкція і технічні характеристики з легкістю дозволяють рухатися самокату екстремально швидко, але для вашої безпеки швидкість обмежена електронікою.

Міцний і легкий корпус

Всі деталі електросамоката виконані з легкого і міцного сплаву алюмінію. Для надійного захисту батареї та електроніки днище платформи також виконано з цього сплаву. Цей сплав надає абсолютно достатню міцність всіх деталей, а також забезпечує їм екстремально низька вага.

Ємна батарея виробництва LG

Кожному самокату, в залежності від покладених завдань, підібраний найбільш оптимальний варіант батареї. При цьому забезпечує досить чималий пробіг, так навіть найменша батарея дасть вам проїхати мінімум 15-20 км.

Ергономічне управління і комфортне пересування на електросамокаті INOKIM

М'які накладки ручок керма, бортовий комп'ютер, дзвінок, антиковзаюче покриття платформи для ніг, педаль прискорення і ручки гальм, ідеально лягають в в руку, відсутність гострих кутів і незручно розміщених елементів - все це роблять управління електросамокати INOKIM максимально комфортним і безпечним протягом тривалого періоду часу, в будь-якій дорожній ситуації.

А для комфортного пересування вам ще стануть помічниками: табло бортового комп'ютера з підсвічуванням, великі легко зчитуються цифри, індикатор швидкості і пробігу, управління обмеженням швидкості, заряд батареї.

Для електросамоката Inokim Quick 3 було створено спеціальний мобільний додаток з функцією підключення протиугонної системи.

Готові рухатись лише вперед? Тоді беріть стильний електросамокат Inokim Quick 3 і впевненно розсікайте простори.