Літо - це електротранспорт і подорожі

Друзі, якщо ви ведете активний спосіб життя і любите подорожувати всією родиною, вас можуть зацікавити новинки нашого магазину:

Кріплення для перевезення велосипеда на фаркопі

Мультиспортивні дитячі візки-причепи

Дитячі велосипедні крісла

В нашому магазині завжди можна купити велосипед будь-якої конструкції та з бажаними характеристиками, а з приходом літа ми суттєво розширили асортимент електровелосипедів.

Вибирайте велосипед в нашому каталозі, адже це неймовірно зручний транспортний засіб, котрий адаптований і для використання його в межах міста, і за його межами. Купивши велосипед, ви зможете не тільки насолоджуватися ергономічністю транспортного засобу, а також день у день вдосконалювати свою фізичну форму.

Електросамокаты - це рух і уникальний стиль. За допомогою електричного самоката можна, уникаючи затори, швидко дістатися в інший кінець міста або провести цікаві вихідні, влаштувавши захопливі катання з друзями. 

Для впевнених мандрівників - ґіроплани і електросамолети.

  

Гіроплани, котрі можна купити в нашому магазині, є найбезпечнішими конструкціями літальних машин, відомих людині. Якщо ви завжди хотіли купити легкомоторний літак на автомобільному паливі, то тепер це стало можливо.

Всі наші професійні працівники добре знають весь асортимент магазину, вони з радістю допоможуть вам підібрати персональний транспорт - електровелосипед, скутер, гіроборд, електросамокат, моноколесо чи квадрокоптер.

Друзі, в нашому магазині магазині електротранспорту ELITE BIKE ви можете завжди розраховувати на консультативну допомогу 24/7 і доступну політику ціноутворення.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: FaceBook, YouTube