Літнє поновлення асортименту електротранспорту

У нашому магазині завжди можна купити велосипед будь-якої конструкції і з бажаними характеристиками, а з приходом літа ми значно розширили асортимент електротранспорту.

Вибирайте велосипед в нашому каталозі, адже це неймовірно зручний транспортний засіб, яке адаптоване і для використання його в межах міста, і за її межами. Купивши велосипед, ви зможете не тільки насолоджуватися ергономічністю транспортного засобу, а також день у день удосконалювати свою фізичну форму.

Якщо ви ведете активний спосіб життя і любите подорожувати всією сім'єю, то пропонуємо вам новинки нашого магазину:

  

Електросамокати, які ви можете купити в нашому магазині, - це рух, стиль. За допомогою електричного самоката можна, уникаючи пробки, швидко дістатися в інший кінець міста або провести цікаві вихідні, влаштувавши захопливі покатушки з друзями.

Гіроплани, які тепер теж можна купити в нашому магазині, є найбезпечнішими конструкціями літальних машин, відомих людині. Якщо ви завжди хотіли купити легкомоторний літак на автомобільному паливі, то тепер це стало можливо.

Всі наші працівники - професіонали своєї справи, вони чудово знають весь ассортимент товару, представлений в магазині. Ми з радості допоможемо вам підобрати персональни транспорт, - електровелосипед, скутер, гіроборд, електросамокат, моноколесо чи квадрокоптер, - максимально враховуючи всі ваші побажання. Тому сміливо звертайтеся до нас за вказаними телефонами в розділі "Контакти" і наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір.

Магазин ELITE BIKE пропонує своїм покупцям консультативну допомогу 24/7 і доступну політику ціноутворення.

Ми в соцмережах:  FaceBook | YouTube