Літаючий автомобіль PAL-V

Літаючий автомобіль PAL-V

Арт: EB-04137
Під замовлення
9 269 000  грн
Кредит  від 0,01%
Розстрочка online

У той час, як багато літаючих автомобілей намагаються поєднати в сробі атрибути дорожнього транспортного засобу і літака, PAL-V Liberty більше схожий на помісь автомобіля і вертольота.

Ніщо не може бути краще, ніж мати літаючий автомобіль, який можна припаркувати, як будь-який звичайний автомобіль.

Голландська компанія PAL-V розробила автомобіль, який не схожий ні на один з літальних фантастичних апаратів, показаних в кіно, і в ньому взагалі мало фантастики. Перетворення машини в літак і назад займає від 5 до 10 хвилин.

Розроблено для того, хто цінує час

Машина оснащена авіаційним двигуном Rotax. Це перевірені і надійні агрегати, які повсюду використовуються в малій авіації в усьому світі. Ними комплектується все, від автожирів і дельтапланів до невеликих літаків.

У дорожньому режимі PAL-V використовує три колеса, а трансформація з автомобіля в літак займає близько 10 хвилин. Для зльоту автомобілю буде потрібно пряма в 180 метрів, а для посадки - 30-метрова пряма ділянка.

Сильний мотор розганяє Liberty до максимальної швидкості 100 миль на годину (160 кілометрів на годину) на землі і 112 миль на годину в повітрі. Модель оснащується двома моторами і спроектована таким чином, щоб відповідати стандартам автомобілів і літальних апаратів в США і Європі.

Чим цей транспортний засіб відрізняється від аналогів?

Технічно перед нами суміш трицикла і автожиру. Причому трицикл вміє нахилятися в поворотах, а у автожиру - складні лопаті несучого гвинта.

Автомобіль-вертоліт PAL-V володіє приводом на задні колеса і може легально їздити по дорогах (присутні автомобільна світлотехніка та інші необхідні елементи).

У рух літаючий автомобіль PAL-V призводиться «подвійною руховою установкою». Її потужність - 100 к.с. на землі і 200 к.с. в повітрі. Жимиться вона автомобільним бензином (АІ-95-98), сумішшю Е10 (бензин з 10% етанолу) або авіаційним бензином. У дорожній іпостасі машина може розганятися до 160 км / год, набирати першу сотню менше ніж за 9 с, проходити на заправці до 1315 км. Середня витрата - 7,6 л / 100 км.

У небі Liberty здатний подолати 400-500 км в залежності від навантаження, при цьому в баку залишиться резерв на 30 хвилин польоту, піднятися до висоти 3,5 км і розвинути 180 км / ч.

 • Для зльоту потрібна дистанція всього 180 м (330 м - з урахуванням перельоту через перешкоду висотою 15 м), а для посадки - 30 м.
 • Середня витрата пального дорівнює 26 л / год.

Порожній Pal-V Liberty важить 664 кг, розрахований на двох людей, плюс 20 кг багажу і 100 л палива, а максимальна злітна вага становить 910 кг.

Декорації та пейзажі, які ви будете спостерігати з PAL-V Liberty, захоплюють дух. Це те, що вас чекає при польоті на одному з найбезпечніших літальних апаратів на планеті.

Політ PAL-V Liberty буде стимулювати ваші почуття, як ніякий інший автомобіль.

Ціна PAL-V Liberty залежить від версії:

PAL-V Liberty Pioneer Edition: 499 000 €

PAL-V Liberty Sport Edition: 299 000 €

 • Швидкість на землі: до 160 км / год
 • Потужність на землі: 100 к.с.
 • Потужність в повітрі: 200 к.с.
 • Дистанція для зльоту: 180 м
 • Паливний бак: 100 л
 • Відстань польоту: 400-500 км в залежності від навантаження
 • Середня витрата: 7,6 л / 100 км
 • Паливо: автомобільний бензин (АІ-95-98), суміш Е10 (бензин з 10% етанолу) або авіаційний бензин
 • Важить: 664 кг

Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)

Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.

Більше про доставку та оплату - у розділі >>>

Поки немає інформації