Літальні електричні апарати Yuneec - вже в Києві!

Компанія Yuneec International Co. була заснована ще в 1999 році в Гонконгу, і сьогодні вона стала світовим лідером в області розробки і виробництва електричних літальних апаратів. Щороку компанія випускає понад 1 мільйон апаратів, які продаються в усьому світі під власними брендами компанії, наприклад, Typhoon і Tornado, а також під брендами партнерів компанії OEM / ODM.

З моменту свого заснування Yuneec розробила величезну кількість унікальних технологій, які були реалізовані в керованих літаках, безпілотниках і радіокерованих моделях літаків. Головним досягненням компанії є випуск першої в індустрії авіа хобі електричної радіокерованої моделі літака Ready-to-Fly, а також розробка і наступний випуск мікро-коптеров і радіокерованих вертольотів, які посіли лідируючі позиції по популярності на світовому ринку.

У 2014 році компанія представила квадрокоптер Typhoon Q500 - це був перший в світі дрон, який можна було запускати відразу ж після розпакування коробки, а все завдяки максимально простому і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу і чітко продуманої комплектації.

А в 2015 році компанія Yuneec розширила модельний ряд Typhoon. У нові моделі була додана 4К камера, стабілізуюча рукоятка-штатив SteadyGrip, перетворюючий дрон в систему для зйомки як з повітря, так і з землі.

На початку 2016 року Yuneec представила перший в світі гексакоптер Typhoon H, в якому була реалізована технологія Intel® RealSense, що давало дрону, не перериваючи зйомки, виявляти перешкоди на своєму шляху і уникати з ними зіткнення. Новий Typhoon H миттєво був визнаний експертами і отримав нагороди від провідних світових видань.

Компанія почала свою діяльність з розробки та випуску першого комерційно успішного радіокерованого літака Ready-To-Fly, проте саме його випуск підштовхнув межі компанії Yuneec набагато вище - за межі електричної авіації. І ось вже протягом більше 15 років Yuneec розробляє моделі не тільки для авіа хобі, а й для авіаційної промисловості.

Друзі, раді вам повідомити, що компанія ELITE BIKE є офіційним дистриб'ютором компанії Yuneec в Україні!

Ми пропонуємо своїм покупцям повний асортиментний ряд, який постійно поповнюється новинками компанії, вигідні ціни і чудовий сервіс.

Управління квадрокоптером - заняття не з легких. Літаючі дрони стають все більш простими в управлінні і автономними, але кожен оператор квадрокоптера повинен знати, як правильно діяти в певній ситуації. Найчастіше, це дозволить вам уникнути травм або втрати вашого квадрокоптера.

Наші досвідчені інструктори допоможуть вам придбати базові навички для захоплюючих і безпечних польотів. До того ж, кожен покупець отримує офіційне сервісне обслуговування і гарантію по всій території України.