Нове слово в аеродинамічній зйомці

Ви, напевно, знаєте, як створюються захоплюючі дух панорамні зйомки з висоти пташиного польоту? У сучасному світі для цього не потрібно мати унікальне обладнання за десятки тисяч доларів. Із завданням повітряних зйомок справляється квадрокоптер, або, як його ще називають, дрон.

Квадрокоптери стали мегапопулярними в Україні кілька років тому, і з того часу завоювали стійкий попит.

Де використовується квадрокоптер

Варіантів використання дронів багато, найпоширеніші такі:

  • Аерозйомка. Ви з легкістю зможете робити фантастичні фото та відео з висоти кількох десятків метрів – чи то над річкою чи озером, але також над Єгипетськими пірамідами або кратерами вулканів.
  • Розвідка територій. Сьогодні є безліч розробок, спрямованих як для геологічних чи промислових цілей, так і для військових.
  • Доставка вантажів та медикаментів. За допомогою вантажних дронів можна забезпечити доставку вантажів до зон бойових дій або природних лих.
  • Гасіння пожеж. Є професійні пожежні дрони, оснащені системою розбризкування хімічних речовин, що поглинають вогонь. Широко використовуються службами порятунку, надзвичайних ситуацій тощо по всьому світу.
  • Сільське господарство. Крім спостереження за гектарами лісу або поля, таких брон можна використовувати для взяття зразків ґрунту або рослин, а також для оббризкування добривами великих територій.
  • Розваги. Куди ж без цього)) Літалки на дронах - улюблене заняття тисяч дітей та дорослих у всьому світі. Це весело, безпечно і дуже цікаво!

Як бачимо, спектр використання квадрокоптерів є надзвичайно широким.

Як вибрати квадрокоптер

Насправді, купити квадрокоптер легко, і це не вимагає особливої ​​підготовки. Яку б модель ви не вибрали, ви точно не помилитеся. Оскільки всі моделі мають схожі характеристики та задовольнять основні завдання покупця. Особливо, якщо ми говоримо про дрони середньої цінової лінійки.

Професійні або підводні дрони - це вже особливий вид квадрокоптерів, підбирати які потрібно за допомогою консультанта, або маючи чіткі параметри. Такі моделі оснащені потужними моторами, великою дальністю та висотою польотів, професійними інноваційними камерами та безліччю інших характеристик.

Де придбати дрон за найкращою ціною

Купити квадрокоптер для фото- або відеозйомки за найкращою ціною можна у нашому магазині Elitebike+. Приходьте до нас у магазин і спробуйте політати на різних моделях: ми навчимо, покажемо та підстрахуємо, поки ви освоїтесь. Наші консультанти допоможуть вибрати найкращу модель, яка задовольнить усі ваші побажання!

Поширені запитання

✔️ Скільки коштують квадрокоптери?

Ціни на квадрокоптери в інтернет-магазині Elite Bike стартують від 36 500 грн.

✔️ Що таке підводний дрон?

Підводний дрон – це апарат, здатний обстежити водний світ на глибині до 100 метрів та знімати відео 4К до 4 годин за одне занурення.

✔️ Скільки коштує підводний дрон?

  • Дешевий підводний дрон можна купити за ціною від 19 220 грн.
  • Вартість найдорожчого підводного дрону 134 680 грн.