Квадрокоптери DJI3844

Квадрокоптер - досить популярне в даний час напрямок моделізму. Цей безпілотний літаючий апарат застосовують сьогодні не тільки для розваги, але також для відеозйомки або для отримання фотографій з чималої висоти. Свою назву квадрокоптер отримав завдяки наявності 4-х моторів, що створюють підйомну силу.

У нашому магазині представлені різні моделі квадрокоптера - як бюджетні, так і професійні, оснащені високоякісної матрицею, чудовою оптикою, чималим обсягом пам'яті.

Всі моделі можуть відрізнятися також і габаритами: невеликі безпілотники ідеальні для новачків, тільки що почали навчання управлінню такими літальними апаратами, а великі моделі з «довгої» батареєю частіше застосовуються професійними операторами.

Пристрої з трансляцією відео в потоковому режимі і екраном на пульті дуже зручні для тривалих перельотів. Наприклад, водонепроникний квадрокоптер ідеально підходить для польотів над водоймами.

Швидкі квадрокоптера оснащуються потужними моторами, які здатні здійснювати миттєві рухи. Пристрої з великим радіусом дії не настільки динамічні, однак надають можливість максимально насолодитися польотом.

Продаж квадрокоптера - один із напрямів магазину ELITE BIKE. У нас ви можете купити високоякісні радіокеровані квадрокоптера за демократичними цінами. Крім продажу самих квадрокоптера, ми також здійснюємо продажу аксесуарів і запчастин до них.