Квадрокоптери: від самого простого до професійного

Підкорити небо, охопити безкраї небесні простори, тепер стало набагато простіше. Квадрокоптерb компанії DJI - це наші помічники, адже вони подають руку допомоги, коли потрібно зробити фото або зняти відеоролик з висоти пташиного польоту. Такими сучасними безпілотними пристроями легко управляти за допомогою дистанційного пульта: знадобиться всього кілька натискань на кнопки і ваш коптер вже витає в повітрі, ще пару рухів - і він знімає навколишні панорами.

Купити квадрокоптер - вже не відноситься до розряду сьогочасної примхи або банального прагнення відповідати моді. Таке обладнання використовується в абсолютно різних областях:

- Для відеозйомки змагань, святкувань, різних подій;
- Для зйомки ландшафтів;
- Для пошуку зниклих людей;
- Для створення оригінальних фотографій;
- На полюванні;
- У військових цілях інше.

Квадрокоптери: від самого простого і доступного до сучасного і професійного.

Щоб робота в небі проводилася на професійному рівні, квадрокоптери оснащуються додатковим оснащенням:

                  Підвіси забезпечують гнучке кріплення, завдяки чому компенсуються вібрації і різкі рухи камери, в результаті картинка виходить чіткою і без перешкод.

                  Стедіками - це додаткове обладнання, яке призначене для професійної зйомки, так як дозволяє повністю виключити перешкоди, шуми, вібрації. Фотографії та відеоролики виходять з чітким зображенням, яке не потребує спеціального редагуванні.

В асортименті нашого інтернет-магазину кожен бажаючий зможе підібрати необхідний йому коптер: від самого простого і доступного до сучасного і професійного. Ми пропонуємо безкоштовне навчання управління польотами, консультації по вибору, щоб з усією відповідальністю підійти до покупки. Купуйте мультикоптери в нашому магазині і насолоджуйтеся можливостями свого придбання.

DJI представила нові програмовані модульні квадрокоптери - DJI Matrice, які тепер ви можете купити в нашому магазині.