Квадрокоптер YUNEEC BREEZE 4K по супер літній ціні!

Невеликий квадрокоптер YUNEEC BREEZE 4K цілком можна назвати вашою особистою літаючою камерою. Цей дрон готовий до польоту відразу післе покупки.

Yuneec Breeze - дуже зручний, компактний і простий у застосуванні дрон, яким ви можете керувати пристроями iOS або Android через додатки Breeze Cam app. Ви зможете робити приголомшливі аерофото і відеозйомку під час своїх подорожей, відмінну якість фото забезпечується завдяки відео 4K і фото в 13 Мпікс.

 

Зробити СУПЕР кадри - просто!

Завдяки 4K Ultra High Definition і ультра-чіткої 13 мегапіксельної матриці, ви отримаєте відмінну якість зображення. Насолоджуйтесь прямою трансляцією на телефон в режимі 720 HD.

Щоб захопити унікальні кадри, використовуйте 1 з 5 автоматичних режимів польоту. Фото, які раніше міг зробити лише досвідчений пілот, тепер здатен зробити кожен - одним натисканням кнопки.

Режим Переслідування дозволить зробити неймовірні кадри спортивних занять.

Безпека на першому месці

Breeze обладнано оптичними та інфрачервоними датчиками позиціонування, що дозволяє утримувати безпілотнику свої позиції як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі. Це робить його безпечним при будь-яких зйомках. Також дрон має функцію автоматичної посадки і автоматичного повернення додому.

Соціальні мережі

Ви завжди можете поділитися відзнятим матеріалом зі своїми друзями в соціальних мережах. Вибирайте в додатку фото чи відео, яке вам подобається, і одним натиском кнопки зробіть пост в вашій улюбленій соціальній мережі. Навіть не виходячи з програми, ви можете коментувати свої пости.

Зручно, просто і оригінально!

Вже сегоднясьогодні ви можете купити Квадрокоптер YUNEEC BREEZE 4K по супер літній ціні!