Квадрокоптер - один, ціна на різних сайтах - різна. Чому?

Слово «квадрокоптер» ще пару років тому асоціювалося у нас лише з безпілотними літальними апаратами військового призначення, для розвідки. Проте це було вчора. А сьогодні вже впевнено можна сказати - настав час квадрокоптера, адже ці пристрої використовують не лише в глобальних цілях, але і для особистої розваги.

Квадрокоптери - це професійна техніка для зйомок, інструмент журналіста чи фотографа, спортивний болід і просто кумедна іграшка, доступна широкому колу людей. Просто запитайте дитини, про який подарунок вона мріє, і стане очевидно - світ змінився.

Проте досить часто при покупці квадрокоптера в інтернет магазині наші покупці відзначають відмінності в ціні на, здавалося б, один і той же пристрій. Давайте спробуємо розібратися, як і що впливає на вартість квадрокоптера.

Факторів, що впливають на ціну дрона, - більш ніж достатньо. Це і продуктивність, і його можливості, і сам виробник. Дуже важливим фактором є наявність гарантії якості товару, сертифікат і можливість сервісного обслуговування. Купуючи квадрокоптер, ви самі вибираєте - оригінальний це продукт чи підробка, вам самому необхідно оцінити ступінь ризику такої покупки.

Для прикладу візьмемо квадрокоптер DJI Mavic, який в нашому магазині постачається у двох комплектаціях.

Квадрокоптер DJI MAVIC PRO

26 300 грн - яксна копія DJI
27 050 грн - продукт, виготовлений для американського ринку
28 900 грн - продукт, виготовлений для Європейского ринку
35 970 грн - Оригінальний продукт для України

Квадрокоптер DJI MAVIC PRO COMBO, розширена комплектація

35 600 грн - якісна копія DJI
36 900 грн - продукт, виготовлений для американського ринку
38 200 грн - продукт, виготовлений для Європейського ринку
44 970 грн - Оригінальний продукт для України

Щоб ви могли прийняти правильне рішення, ми надаємо вам всі можливі варіанти цієї продукції в Україні. У нашому інтернет магазині ви можете купити оригінальний якісний квадрокоптер, отримавши при цьому максимально повну і достовірну інформацію про нього, щоб легше було зорієнтуватися в такому величезному асортименті товару, представленого на ринку України з різної за ціною.

То ж, існує 4 види продукта, а відповідно, цінова політика буде різною:

Якісна копія бренду DJI.

У зв'язку з тим, що продукція компанії DJI все більше і більше набирає популярності в світі, сусідні заводи почали копіювати продукт, щоб здешевити вартість, в Українуі цей продукт почав надходити з літа цього року. Продукт досить не поганий: дальність польоту (не більше 1 км), частота, що не перемикається, - 2.4 Гг і відсутність сервісного центру, що означає - ніякої гарантії на товар немає. Але, з нашої практики, на даний момент не було ніяких спроб повернення товару, тобто - літають. Великий мінус появи копії бренду полягає в тому, що багато людей, особливо на рекламному сервісі OLX стали продавати дрони-копії під виглядом оригінального продукту і нібито з гарантією. Перевірити це не складно, адже в кожному апараті є серійний номер, а так ож повинен бути присутнім гарантійний лист і адреси сервісного центру.

Продукт, виготовлений для американського ринку.

Це товар створювався на заводі DJI, але для американського ринку. Дрон обладнано вилкою американського стандарту. Це товар чудової якості, який відрізняється лише частотою, використовуваної для польотів, - 5,8 Гг (в Україні - це військова частота, яка заборонена до застосування, хоча у нас ніхто на це не звертає уваги). По-друге, це знову ж копія, а, значить, гарантії немає. Вона-то є за своєю суттю, але виконується лише в Америці, тобто потрібно враховувати пересилання, час і ваші гроші. Деякі продавці пишуть, що гарантії у них від магазину, але, як ми розуміємо і обманювати нікого не будемо, реально її ніхто не робить, буде здійснюватися відправка товару в Америку при необхідності складного ремонту. Це можна перевірити елементарно, так як в кожному пристрої є серійний номер.

Продукт, виготовлений для Європейського ринку.

Цей товар виготовляється на заводі DJI для Європейського ринку і характеризується чудовою якістю. Відмінності: 2 частоти - як і офіційна версія. Однак, знову ж таки, як і в американській версії, гарантії за своєю суттю немає, так як виконується вона лише в Європі, тобто знову пересилання, час і ваші гроші. Деякі продавці пишуть, що гарантії у них від магазину, але в реальності її ніхто не робить, так як товар при складному ремонті буде відправлений, наприклад, до Польщі. Все можна перевірити самостійно, адже в кожному апараті є серійний номер.

Оригінальний Mavic Pro.

Це офіційний продукт, виготовлений спеціально для Українського та Європейського ринку. Він зареєстрований в Україні, має українську активацію, що звільняє вас від усіх подальших проблем. Надається повноцінна гарантія - на 1 рік - в сертифікованих сервісних центрах. Це дуже важливо, так як дрони - це електроніка, а з нею протягом гарантійного терміну може трапиться що завгодно. Також пропонується теорія, навчальний політ і 24-х годинна підтримка-консультація на добу по телефону гарячої лінії. Приємним бонусом - знижка на аксесуари в подальшому.

Тож, тепер робимо висновки: 

26 900 грн - яксна копія бренду DJI
27 700 грн - продукт, виготовлений для американського ринку
29 200 грн - продукт, виготовлений для Європейського ринку
35 970 грн - Оригінальный продукт для України - Квадрокоптер DJI MAVIC PRO

Купуючи оригінальний продукт з офіційною гарантією та сертифікатом якості, ви економите набагато більше коштів в подальшому, ніж тоді, коли купите товар з перерахованих вище варіантів. Проте завжди вибір залишається за вами. Ми лише прагнемо надати всю необхідну інформацію, щоб ви могли максимально насолоджуватися своїми польотами.

Якщо ви бажаєте також пройти безкоштовний курс по навчанню польотам - телефонуйте нам за телефонами:

+38 050 451 83 83
+38 067 009 83 83
+38 050 477 83 83

Вдалих вам закупів і польотів!