Квадрокоптер DJI MAVIC Pro

Як стверджує виробник DJI, нарешті був створений "персональний дрон", який сам буде слідувати за вами, без використання трекера, або летіти на вказаний вами об'єкт.

За зйомку відповідає модуль, здатний знімати 4К-відео із застосуванням оптичної стабілізації. Поверх нього встановлюється прозорий захист з метою - не пошкодити механізм стабілізації. DJI Mavic Pro "розуміє", коли знаходиться в повітрі, запам'ятовує місце зльоту і може в автоматичному режимі стежити за обраним об'єктом.

Квадрокоптер DJI MAVIC Pro може протриматися в повітрі на одному заряді батареї - до 27 хвилин. Максимальна дальність польоту складе 7 км (це більше, ніж у Phantom 4). Квадрокоптер DJI MAVIC може сам відслідковувати висоту польоту, ваше завдання - стежити за зйомкою. Про все інше коптер подбає сам.

Під час зльоту MAVIC зв'язується з GPS супутниками для більш точного позиціонування, а після натискання лише однієї кнопки - повертається. Цьому дрону не страшні перешкоди: за допомогою вбудованих датчиків він може їх визначати і, для безпечного переміщення, змінювати траєкторію польоту до зазначеної точки. Система сенсорів, якої він оснащений, допоможе квадрокоптеру спокійно себе почувати навіть в приміщенні або лісі, безпечно переміщаючись за вами, уникаючи зіткнень.

Квадрокоптер може розуміти ваші жести і міняти точку зйомки лише за помахом руки.

Управління здійснюється за допомогою маленького джойстика зі стиками і двома антенами. Весь відзнятий матеріал можна буде передати на телефон в фірмовий додаток. А з його допомогою вже відредагувати відео і відразу викласти в соціальні мережі.

Корпус дрона максимально компактний. При бажанні його навіть можна повісити на ремінь. Завдяки складаний конструкції, його легко можна розмістити в сумці / рюкзаку, так як багато місця він точно не займе.

  

Замовити квадрокоптер DJI MAVIC Pro можна прямо зараз в нашому магазині.