Квадрокоптер DJI MAVIC Pro + водонепроникна сумка

DJI Mavic Pro - невеликий, але потужний безпілотник, який здатний перетворити небо в творче полотно, і робить він це легко і невимушено, а ви зможете насолодитися кожним прекрасним моментом.

5 датчиків позиціонування, 4K камера, стабілізована 3-х осьовим механічним стабілізатором, 24 високопродуктивних обчислювальних ядра, кращі системи передачі сигналу з діапазоном в 7 км - все це знаходяться під вашою командою за допомогою всього лише одного натискання пальця.

КОМПАКТНІСТЬ

Компактний розмір цього квадрокоптера приховує високу ступінь складності механізмів, що робить його одним з найбільш продуманих літаючих камер DJI. Цей квадрокоптер вдвічі менше за розміром і вагою в порівнянні з флагманської серією для любителів - Phantom.

Розміри DJI Mavic Pro в складеному стані становлять всього: 8,3х8,3х19 см, а вага при цьому складає всього 743 м

Mavic Pro більш компактний завдяки складаному корпусу, який дозволяє помістити дрон не тільки в рюкзак, але навіть в невелику сумку. Варто додати, що пристрій оснащується міцними складними гвинтами, які не потрібно знімати.

УНІКАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Але найцікавіше в Mavic Pro те, що не дивлячись на його компактний формат, були збережені всі ключові функції серії Phantom. Ви отримуєте повний набір фронтальних і нижніх сенсорів, які дозволяють дрону відстежувати об'єкти, ухилятися від перешкод, виконувати автономну посадку, зберігати стабільність в приміщеннях навіть при відсутності супутникового сигналу.

Камера використовує 1 / 2,3 "CMOS-сенсор (як і Phantom 4), знімає 4K-відео при 30 кадрах / с і відеоролики 1080p при 96 кадрах / с. Безумовно, можна робити і 12-Мп фотографії у форматі Adobe DNG.

Кут огляду - 78 градусів (проти 94 градусів у Phantom 4). При цьому застосовується більш яскравий об'єктив: f / 2,2. Є і 3-х осьовий підвіс з системою стабілізації, як у флагманських дронів.

Інші показники також радують: до 27 хвилин польоту на одному заряді і максимальна швидкість в спортивному режимі - 65 км / ч.

Пристрій підтримує деякі нові можливості машинного зору: дрон може обходити перешкоди, відстежувати об'єкти, він отримав нові програмні режими стеження, наприклад, управління жестами: досить провести руками перед собою, щоб привернути увагу автоматики.

Пульт дистанційного керування також був значно перероблений - тепер він набагато компактніше, зовні нагадує ігровий контролер. На самому пульті з'явився ЖК-екран, який демонструє основну інформацію - висоту, швидкість, дистанцію і орієнтації. За рахунок цього літати можна і без підключеного смартфона.

  

Квадрокоптер DJI MAVIC - це перший дрон DJI, управляти яким можна і зовсім без пульта дистанційного керування: інтерфейс виводиться прямо на смартфон (з'єднання з квадрокоптером виконується по Wi-Fi).

Під час тестування цього пристрою було встановлено, що ширяє на місці квадрокоптер Mavic Pro близько 23 хвилин і 19 секунд. Батареї квадрокоптера вистачало в середньому на 26 хвилин, а це відмінні показники.

Серед портативних безпілотних літальних апаратів немає рівних Mavic Pro.

Купити квадрокоптер DJI MAVIC Pro і водонепроникну сумку Mavic PRO RC Drone можна прямо зараз у нашому магазині.