Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Universal Edition

Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Universal Edition

Арт: EB-04912
Під замовлення
88 280  грн
Кредит  від 0,01%
Розстрочка online

Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Universal Edition - відмінне рішення для промислового застосування. Дрон поставляється в повній комплектації, в захисному кейсі і повним набором аксесуарів для роботи.

Безмежні можливості. За допомогою цього дрона надається можливість створення сучасних робочих процесів, розроблений з урахуванням поточних і майбутніх вимог польоту.

Гучномовці M2E: обмінюйтеся даними безпосередньо з наземними пілотами під час проведення польотів.

Подвійні фари M2E дозволяють використовувати дрон навіть в темряві.
• Виконуйте нічні польоти з більшою впевненістю за допомогою світлового індикатора зіткнення M2E. Ваша безпека польоту - найважливіша мета.

Літати безпечніше, ніж будь-коли.

DJI AirSense дозволяє уникнути небезпечних ситуацій і підвищує безпеку повітряного простору, надаючи негайні оповіщення про знаходяться поруч пілотованих літаках.

Покращена система FlightAutonomy дозволяє виявляти всеспрямовані перешкоди. Він складається з восьми камер високої роздільної здатності і двох інфрачервоних датчиків з боків Mavic 2 Enterprise. В результаті виходить потужний пакет датчиків, який визначає відносну швидкість і відстань між літаком і навколишнім середовищем. Це робить можливим ще більш стабільний політ і зависання в широкому спектрі комплексних спільних умов навколишнього середовища.

Удосконалена система допомоги для пілотів (APAS) самостійно виявляє об'єкти поруч з дроном під час польоту і автоматично ухиляється від об'єктів, навіть в обмеженому просторі.

Точна система візуалізації для тактичного і практичного використання.

Mavic 2 Enterprise оснащений камерою з подвійним оптичним і потрійним цифровим зумом. Це дозволяє виконувати дрібномасштабні операції, не піддаючи небезпеці безпілотник або екіпаж.

Складаний. Компактний. Портативний.

Mavic 2 Enterprise важить всього 905 грам, він дуже компактний завдяки своїй складаний конструкції. Дрон легко поміщається в будь-яку сумку, що дозволяє блискавично використовувати його в будь-який час і в будь-якому місці - без тривалого часу на підготовку і настройку.

Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)

Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.

Більше про доставку та оплату - у розділі >>>

Поки немає інформації