Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Dual

Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Dual

Арт: EB-04908
Під замовлення
111 320  грн
Кредит  від 0,01%
Розстрочка online

Найвигідніший тепловізорний дрон на ринку Mavic 2 Enterprise в модифікації DUAL. Дрон з встановленим на ньому тепловізором призначений для виконання робіт в сфері енергоаудиту та моніторингу безпеки.

Mavic 2 Enterprise Dual - це портативний промисловий квадрокоптер, який оснащений тепловізором. Дрон поставляється в повній комплектації, в захисному кейсі і повним набором аксесуарів для роботи.

В якості тепловізора використовується модуль Lepton дозволом 160х120 пікселів, і завдяки технології FLIR MSX деталізація тепловізорного зображення підвищується до 640х480 і 640х360 (в залежності від режиму роботи).

Візуальний сенсор дозволяє отримувати зображення з роздільною здатністю до 4К, а в комбінації з тепловізором пілоти отримують можливість виконувати польоти навіть в умовах щільного туману або диму.

Mavic 2 Enterprise DUAL оснащений портом для установки модульних аксесуарів DJI, самонагріваються батареями, розширеними 24 ГБ вбудованої пам'яті, технологією DJI AirSense і іншими можливостями.

Основні функції дрона:

Функція FLIR MSX об'єднує дані з візуальних і теплових камер в режимі реального часу. Незважаючи на меншу деталізацію тепловізорного зображення в порівнянні з модулями XT або XT2, FLIR MSX підвищує деталізацію зображення і допомагає пілотам визначати та інтерпретувати важливі дані, які можуть бути видні неозброєним оком.

Функція Spot Meter відображає середню температуру об'єкта, допомагаючи пілотам контролювати і вимірювати критичні або небезпечні об'єкти, зберігаючи при цьому безпечну відстань.

Area Measurement відображає температуру - середню, мінімальну та максимальну, а також відповідні місця розташування кожної області, що дозволяє операторам швидко оцінювати об'єкти та рівень їх нагрівання.

Функція Isotherm дозволяє пілотам призначати певні діапазони температур для відображення за допомогою особливих палітр, візуально об'єкти в межах температурного діапазону передають вищу роздільну здатність і кращу видимість. Ця функція допомагає пошуковим і рятувальним пілотам в ідентифікації людей і допомагають пожежникам визначати гарячі точки при пожежах.

Квадрокоптер: 1 шт.
Пульт управління: 1 шт.
Інтелектуальна батарея: 1 шт.
Зарядний пристрій: 1 шт.
Силовий кабель: 1 шт.
Пропелери (пара): 3 шт.
Кабель (USB Type-C): 1 шт.
Адаптер USB: 1 шт.
Подовжена кришка для порту: 1 шт.
Динамік: 1 шт.
Прожектор: 1 шт.
Маяк: 1 шт.
Кабель пульта управління RC: 1 шт.
Кабель пульта управління Micro USB: 1 шт.
Кабель пульта управління Type-C: 1 шт.
Джойстики (пара): 1 шт.
Інструкція: 1 шт.

Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)

Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.

Більше про доставку та оплату - у розділі >>>

Поки немає інформації