Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Dual + Smart Controller

Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Dual + Smart Controller

Арт: EB-04906
Під замовлення
130 520  грн
Кредит  від 0,01%
Розстрочка online

Mavic 2 Enterprise Dual - це портативний промисловий безпілотник, оснащений тепловізором. Дрон поставляється в повній комплектації, в захисному кейсі, з Smart Controller.

Найвигідніший тепловізорний дрон на ринку Mavic 2 Enterprise в модифікації DUAL. Дрон з встановленим на ньому тепловізором призначений для виконання робіт в сфері енергоаудиту та моніторингу безпеки.

Mavic 2 Enterprise Dual - це портативний промисловий квадрокоптер, який оснащений тепловізором. Дрон поставляється в повній комплектації, в захисному кейсі і повним набором аксесуарів для роботи.

Як тепловізора використовується модуль Lepton дозволом 160х120 пікселів, і завдяки технології FLIR MSX деталізація тепловізорного зображення підвищується до 640х480 і 640х360 (в залежності від режиму роботи).

Візуальний сенсор дозволяє отримувати зображення з роздільною здатністю до 4К, а в комбінації з тепловізором пілоти отримують можливість виконувати польоти навіть в умовах щільного туману або диму.

Mavic 2 Enterprise DUAL оснащений портом для установки модульних аксесуарів DJI, самонагріваються батареями, розширеними 24 ГБ вбудованої пам'яті, технологією DJI AirSense і іншими можливостями.

Основні функції дрона:

Area Measurement відображає температуру - середню, мінімальну та максимальну, а також відповідні місця розташування кожної області, що дозволяє операторам швидко оцінювати об'єкти та рівень їх нагрівання.

Функція Spot Meter відображає середню температуру об'єкта, допомагаючи пілотам контролювати і вимірювати критичні або небезпечні об'єкти, зберігаючи при цьому безпечну відстань.

Функція FLIR MSX об'єднує дані з візуальних і теплових камер в режимі реального часу. Незважаючи на меншу деталізацію тепловізорного зображення в порівнянні з модулями XT або XT2, FLIR MSX підвищує деталізацію зображення і допомагає пілотам визначати та інтерпретувати важливі дані, які можуть бути видні неозброєним оком.

Функція Isotherm допомагає пошуковим і рятувальним пілотам в ідентифікації людей і допомагають пожежникам визначати гарячі точки при пожежах. Ця функція дозволяє пілотам призначати певні діапазони температур для відображення за допомогою особливих палітр, візуально об'єкти в межах температурного діапазону передають вищу роздільну здатність і кращу видимість.

Квадрокоптер: 1 шт.
Пульт управління: 1 шт.
Інтелектуальна батарея: 1 шт.
Зарядний пристрій: 1 шт.
Силовий кабель: 1 шт.
Пропелери (пара): 3 шт.
Кабель (USB Type-C): 1 шт.
Адаптер USB: 1 шт.
Подовжена кришка для порту: 1 шт.
Динамік: 1 шт.
Прожектор: 1 шт.
Маяк: 1 шт.
Кабель пульта управління RC: 1 шт.
Кабель пульта управління Micro USB: 1 шт.
Кабель пульта управління Type-C: 1 шт.
Джойстики (пара): 1 шт.
Інструкція: 1 шт.

Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)

Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.

Більше про доставку та оплату - у розділі >>>

Поки немає інформації