Купити сігвей в Києві

Сігвей – це двоколісний транспортний засіб, пересування якого здійснюється завдяки електродвигуну. Досить часто вже можна бачити, як людина пересувається на ньому вулицями та парками, минаючи пробки, затори і з можливістю перевозити з собою різні вантажі. Сьогодні сігвеї використовують поштові працівники, гравці в гольф інше. Наприклад, патрульні поліцейські оцінили в сігвеях швидкість, маневреність і висоту, а досвідчені оператори використовують сігвеї для швидкого пересування по знімальному майданчику без трясіння.

Конструкція сігвея.

Кожне із двох коліс сігвея приводиться в обертання своїм електродвигуном, що реагує на зміни рівноваги машини.

При зміні положення корпуса їздця сигвей автоматично балансується. При нахилі їздця вперед - сигвей починає котитися вперед, і чим більше нахил, тим швидше. При відхиленні корпуса назад самокат уповільнює рух, зупиняється або котиться заднім ходом. Рулювання в першій моделі відбувається за допомогою поворотної рукоятки, в нових моделях - хитанням колонки вліво-вправо.

Часто використовується і система індикаторної стабілізації: сигнали з гіроскопічних і рідинних датчиків нахилу надходять на мікропроцесори, які виробляють керуючі двигунами впливу.

В нашому магазині ві можете купити різноманітні моделі сігвеїв за найвигіднішою ціною в Україні:

Сігвей WINNER T4 PRO PEARL 10 - це вид сучасного транспортного засобу, який ідеально підходить і дітям, і дорослим. Катання на цьому сигвеї гарантує безпеку їздцю.

Стабільність системи: можливість резервного копіювання даних системи.
Можлива синхронізація і управління пристроєм дистанційно за допомогою смартфона

Сігвей Xiaomi mini (чорний)

Сігвей Ninebot mini - це самобалансуючий пристрій, який здатний розганятися до 16 км / ч. Така швидкість досягається за рахунок двох високопродуктивних електродвигунів прямого приводу - 700 Вт, на одному заряді сигвей може проїхати до 22 км шляху!

Гіроскутер Segway miniLITE

Поїздка на гіроскутері Segway miniLITE буде легкою і веселою! Де б ви не були - на вулиці або в приміщенні - ви зможете подолати на цьому гіроскутере від одного заряду батареї відстань до 18 км. Segway miniLITE може розвивати максимальну швидкість в 16 км / год.

 

Гіроскутер NINEBOT PLUS - це вдосконалена версія міні-сігвея Ninebot, який став таким популярним в 2016 році.

Гіроскутер Xiaomi Ninebot Plus - це надійне і дуже зручне персональний транспортний засіб, на ньому зручно і абсолютно безпечно можуть їздити і дорослі, і діти.

В нашому інтернет магазині ви можете купити сігвей в якості подарунка близьким, а можна і потішити самого себе!