Купити гіроборд в Києві

Гіроборди - це мобільний і екологічний спосіб пересування, який підходить як для вуличних катань, так і для закритих приміщень. За своєю суттю - це електричний скутер, що самобалансується.

Складові гіроскутера - два колеса і платформа між ними. Управління гіробордом інтуїтивно зрозуміло, воно здійснюється рухами вперед / назад і нахилами корпусу.

Це сучасний і екологічний вид персонального транспортного засобу пересування, котрий ви можете купити в нашому магазині за найвигіднішою ціною в Україні! До того ж, є приємний осінній бонус - знижки від 15 до 44%!

Новинка: Гіроборд GTF Jetroll Cross Country 9 Edition Black

Такий унікальний транспорт підійде кожному члену вашої сім'ї - його люблять і діти, і дорослі. Гіроборд бездоганно впишеться в стиль життя активних і сучасних людей. Це транспорт для тих, хто звик завжди в усьому бути першим, не уникає можливості мати в своєму арсеналі ексклюзивні новинки, прагне рухатися в ногу з часом.

Якщо у вас заплановані свята і є в друьях такі люди, гіроборд – це найкраще, що ви можете їм подарувати. Ви ніколи не забудете їх очі, наповнені вдячністю та захватом!

Станьте володарем модної нової технології і створюйте враження на оточуючих вже сьогодні.

Є питання по гіробордах? Телефонуйте нам - ви завжди можете отримати безоштовну консультацію експерта по телефону.

Купити гіроборд в Києві недорого >>>