Купити електровелосипед в Києві

Останні кілька років в наше життя стрімко увірвалися такі сучасні види транспортного засобу, як електровелосипеди. Завжди із задоволенням розповідаємо про ці новинки електротранспорту і знайомимо вас з кожним «дивом» техніки нашого магазину.

Абсолютна перевага електровелосипедів над своїми бензиновими "братами" – це їх економічність. 

Електровелосипед має відносно невеликі габарити та вагу, тому його можна зберігати навіть у невеликій міській квартирі. У нього нема специфічного запаху бензина, як від звичайного скутера.

Людям, яким не треба долати відстані понад 40 км, цей вид транспорту підходить ідеально. Але якщо ви раптом не розрахували і акумулятор розрядився, завжди можна доїхати до місця призначення, крутячи педалі, заряджаючи електродвигун.

Наш магазин пропонує різні електровелосипеди: гірські, міські, круїзери, з великими і маленькими колесами, з кошиками і бардачка, з зручними підставками для ніг, фарами і поворотами. Всі електровелосипеди нашого інтернет магазину забезпечені хорошою базою витратних матеріалів і запчастин.

Будь-який електровелосипед можна використовувати як у місті, так і на сільській місцевості.

Якщо ви плануєте купити електровелосипед в Києві, але у вас є питання - приходьте до нас в магазин чи телефонуйте - ми допоможемо підібрати вам потірбну модель.

Друзі, запрошуємо вас приєднатись до нас на сторінки таких популярних мереж, як:

FaceBook і YouTube

         

Тут ми розповідаємо про всі найактальніші новини компанії ELITE BIKE, акції, знижки, спеціальні пропозиції, а також цікаві факти, історії і багато різноманітної інформації про переваги електротранспорту. Мы також будемо раді вашим відгукам.