Купити дитячий велосипед. Як вибрати?

Вибір дитячого велосипеда - заняття відповідальне. У цій справі потрібно враховувати різні фактори: вік дитини, її фізичні дані, витривалість, смакові переваги, передбачуваний час експлуатації, дизайн інше. Але давайте спробуємо вибрати велосипед для дітей. Що важливо знати?

Звісно, для дошкільнят підходить 3-х або 4-х колісні моделі велосипедів. І сьогодні на ринку представлено безліч моделей для дітей, тому вибирати можна, керуючись матеріальними можливостями і смаковими уподобаннями. Але варто звернути увагу і на інші фактори.

Велосипед повинен строго відповідати віку малюка, бути зручним, легким і безпечним.

Для маленької дитини важливі будуть не стільки технічні характеристики, а всілякі яскраві аксесуари, так як для маленького велосипедиста це не стільки засіб пересування, скільки яскрава і цікава іграшка. Різні кнопки, декоративні важелі, клаксони - все це буде розважати дитину, коли він відправиться в своє маленьке подорож.

Для дітей старшого віку важливими характеристиками стають швидкість і легкість в управлінні. Важкий велосипед буде проблематично зрушити з місця. Прохідність поліпшать великі колеса, а обмежувач керма охоронить від падінь.

Діаметр коліс підбирається в суворій відповідності з віком дитини - про це краще порадитися з нашим професійним менеджером, який допоможе вам правильно підібрати велосипед дитині.

Будь-дитячий велосипед повинен бути зручним і легким. Перевагу варто віддати велосипедів з алюмінієвою рамою. Здавалося б, яка різниця, головне - якість і довговічність. Тільки уявіть, як вам доведеться самостійно піднімати велосипед на п'ятий поверх. А тепер уявіть, що це буде робити ваша дитина. Якщо дитина вже досить самостійний, йому доведеться самому тягати велосипед.

Уникайте «наворочених деталей». Дитині до певного віку ні до чого ручні гальма і перемикачі швидкостей.

Щоб купити дитячий велосипед, оптимально відповідний вашій дитині, ви можете звернутися до наших консультантів.