Купив електросамокат - придбав чудовий настрій

Ми давно зробили висновок про те, хто купує електросамокат. Той, хто віддає перевагу комфортному, персональному, компактному і екологічному транспорту.

В принципі, електричний самокат вже нікого не дивує, його активно використовують не лише діти, а й дорослі, щодня роблячи довгий шлях від будинку до роботи, прямуючи в магазин, гості або просто під час прогулянки. Аби не  витрачати свій час на прості у заторах, мешканці міста замислюються про вибір такого транспорту, адже на ньому зручно і легко переміщуватись. Саме для цього і був винайдений електросамокат.

Як вибрать електросамокат?

Вибір електросамоката залежить від ваших вимог, типу покриття, де ви плануєте кататись. Наші менеджери завжди допоможуть вам розібратися з технічними нюансами при виборі електросамоката.

При покупці електросамоката варто звернути увагу на його колеса і підшипники: чим вищий клас, тим краще накат і термін життя підшипника.

Колеса бувають жорсткі (поліуретан) і м'які (каучук). Самокат з жорсткими колесами буде швидшим, але, в той же час, трохи гучним. Такі самокати коштують дешевше. Самокат на каучукових колесах буде безшумним навіть на тротуарній плитці, так як м'які колеса виконують роль амортизаторів.

Самокати можуть мати складну конструкцію, що зручно і для його зберігання в міській квартирі, і для транспортування.

Електросамокат - це цілком «серйозне» засіб пересування, за технічним станом якого необхідно регулярно стежити. Але якщо ви захотіли покататися на електросамокаті, то вибирайте і робіть замовлення в нашому магазині. Компетентні фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію про цей вид транспорту, щоб ви могли максимально насолодитися своїми поїздками.

Електросамокат I7

Ми впевнені: купив електросамокат - придбав чудовий настрій!