Круїзери ELITE BIKE - ефектні прогулянкові байки

Багато з нас знають круїзери - це велосипеди, як «жіночі», так і «прогулянкові», які ще 80 років тому були створені на основі дизайну мотоциклів з метою - привернути увагу молодих хлопців і багатої молоді. Але, ставши стандартом галузі на 20 років, ці стильні і потужні байки зайняли свою унікальну нішу на ринку велосипедів.

  

Круїзери — це цілий клас моделей, хоч і не настільки широкий і насичений, як інші, однак по-своєму цікавий і має тисячі шанувальників. І сьогодні круїзери цілком можна порівняти з Harley серед велосипедів..

Круїзер - міський комфортний велосипед і, в першу чергу, зі стильним дизайном, який привертає увагу оточуючих. Зовнішність цього байка має кілька американське коріння, а саме: потужне сідло, плавні вигини рами і широкий профіль коліс. Все в ньому нагадує класичний мотоцикл.

Ще однією відмінною особливістю такого велосипеду є комфортність їзди, яка досягається оптимальним кутом посадки. М'якість їзди забезпечує широкопрофільна гума. А розмір колеса у круізера може бути від 24 до 28 дюймів, хоча іноді зустрічаються моделі з різним розміром переднього і заднього коліс.

Круїзери ELITE BIKE

Круізер, або як його ще називають чопер, - це, мабуть, самий ефектний і яскравий підтип прогулянкових велосипедів. Завдяки великому сідла, нестандартної округлої рамі, зручним посадці і управлінню, широкому накату колесам ваше катання буде максимально комфортним!

  

    

Велосипеди-круїзери подарують позитивний настрій — і вам, і оточуючим!