Коли реальність наздогнала фантазію, або Електричні скутери і мотоцикли

Існує кілька абсолютно різних точок зору, в яких одні впевнені, що електротранспорт - це інтелектуальний рух, а інші, сумніваючись в цьому, стверджують, що електротранспорт не годиться нашим дорогам, мовляв, сучасні технології виробництва батарей ще розвинені досить слабо, тому рано говорити про повну заміну звичного бензинового транспорту на його електричні аналоги.

Однак завжди були і є, на жаль, ті, хто складно сприймає інновації. А ще ми чуємо обурення екологів, які стурбовані станом навколишнього середовища. Що ж, завжди хочеться розібратися - у що вірити, кого слухати, і чи варто нам відмовлятися від звичних транспортних засобів на користь електричних?

А чому б і ні?

Що б не говорили скептики, на світовому ринку ось уже протягом 10 років лідирує електроскутер. Він ще більш успішний, ніж електричні автомобілі. А все просто, адже електричні скутери, як і електромотоцикли, володіють величезними перевагами над своїми бензиновими побратимами.

Великі виробники бензинового транспорту багато років працювали над розробкою технології виробництва екологічно чистого транспортного засобу. Це пов'язано не тільки з постійним зростанням цін на бензин, виробництва електричного транспорту вже диктує час.

Електричні скутери і мотоцикли, на відміну від бензинових, набагато легше в управлінні, вони більш економні в експлуатації і, що зручно, в технічному обслуговуванні. Акумулятор електроскутера можна підзарядити навіть від звичайної електромережі. І, все-таки, доведеться прийняти той факт, що цей унікальний транспорт незабаром повністю витіснить з ринку свої бензинові аналоги.

Так що ж таке електромотоцикл і електроскутер? Які у них переваги перед своїми бензиновими аналогами?

Електромотоцикли і скутери - це транспортні засоби з 2-ма або 3-ма колесами, які приводяться в рух за рахунок роботи електродвигуна. В основному, їх джерело живлення - акумуляторна батарея.

Переваги електромотоциклів і скутерів над бензиновими аналогами.

- Витрати на електроенергію набагато нижче витрат на бензин.
- Практично безшумна їзда.
- Знімні акумуляторні батареї можна зарядити, скориставшись звичайною електромережею, в будь-який момент.
- Екологічно чисті: практично не викликають забруднення навколишнього середовища в порівнянні з бензиновими скутерами і мотоциклами.
- Власникам електротранспорту не потрібно їхати на заправну станцію.
- Витрати на технічне обслуговування - значно нижче від їх бензинових аналогів.
- У країнах ЄС і США плата за паркування виключена.

З недоліків електромотоциклів і електроскутерів варто назвати те, що дальність пробігу прямо залежить від рівня заряду батареї, а електричні розетки часто не виходять на вулицю або до сторони дороги. До того ж працездатність батарей знижується при мінусових температурах.

Скутер - це різновид мотоциклів, модель була розроблена для поїздок міськими вулицями. Електроскутери виділені в окрему групу, так як мають колеса меншого діаметру, ніж багато видів мотоциклів.

Зовні електроскутери виглядають практично так само, як і бензинові. Єдиною їх відмінністю є відсутність вихлопної труби. Сьогодні електричні скутери застосовуються з тією ж метою, що і їх бензинові аналоги, стаючи їх серйозними конкурентами.

Якщо ви бажаєте крокувати в ногу з часом, не потрібно відмовлятися від можливості обзавестися особистим електротранспортом. Побачите - всі ваші надії виправдаються. А якщо ви ставите питанням про покупку зручного, безпечного і недорогого електроскутера або електромотоцикла, то ми чекаємо вас в нашому магазині.