Коли прилетить Mavic Pro 2?

Компанія DJI славиться своїми якісними дронамі. Кожен раз, як DJI робить анонс виходу нової літаючої платформи, вона відразу потрапляє в центр уваги, викликаючи бурхливе обговорення в співтоваристві шанувальників квадрокоптера. DJI вміє зберігати секрети про характеристики і можливості своїх нових інноваційних продуктів, тому всіма нами очікуваний DJI Mavic Pro 2 - не виняток. І нам залишається лише чекати нових заяв від DJI.

Проте компанія DJI відклала свій захід "See the bigger picture" з презентацією нового квадрокоптера, виклавши в мережу лише його одну-єдину фотографію.

Ми зібрали для вас всі, що сьогодні відомо про новинку. Хоча, зрозуміло, 100% точну інформацію ми дізнаємося під час офіційного анонса пристрою.

DJI MAVIC PRO 2: характеристики

Виходячи з представленої компанією фотографією новинки, квадрокоптер буде більш аеродинамічним і витонченіше свого попередника. Форма, колір і механізм складання променів, напевно, будуть аналогічними, помітні лише деякі зовнішні відмінності в кольорі.

DJI Mavic Pro 2 буде мати поліпшену камеру (поточна професійна модель захоплює 4K відео і знімає 12MP фото). Стверджують, що камера DJI Mavic Pro 2 буде мати 28-міліметровий об'єктив на 1-но дюймової матриці і більш тривалий термін служби батареї. Можливості зміни об'єктивів у двох варіантів камер не передбачено, виходячи з фото.

Моторы візуально станутб більшими. А геометрія гвинтів вказує на відсутність безшумних властивостей, як у моделей DJI Mavic Pro Platinum і Phantom 4 Pro V2.0.

Для визначення перешкод дрон отримав, як мінімум, 2 сенсора - передній і задній. Цілком ймовірно, він буде мати їх також зверху і знизу.

Попередні характеристики DJI Mavic Pro II:

  • Покращений дизайн
  • Максимальна швидкість - 72 км / год
  • 35 хвилин польоту з акумулятором 4820 мАг
  • 1 "CMOS-датчик з 28-міліметровим об'єктивом
  • Покращена система виявлення перешкод
  • OcuSync для відеопередавачі
  • Бінокулярні задні датчики
  • У прототипі використовується зйомна камера, така як і у GoPro Karma
  • Нове покоління функції Active Track

Додаткові аксесуари

Очікується, що пульт-браслет (трекер) істотно спростить управління дроном в момент, коли застосування класичного пристрою користувачеві буде не актуально.

Коли ж очікувати вихід нового дрона?

Випуск кожного нового продукту цим виробником супроводжується приємними сюрпризами і поліпшеннями попередніх версій. Користувачі з нетерпінням чекають їх, мріють про новинку, постійно запитуючи нас про довгоочікуване Mavic Pro 2.
Безумовно, представлене фото говорить про швидке релізі нового Mavic Pro другого покоління. Хоча, знову ж таки, 100% точну інформацію ми дізнаємося під час лише офіційного анонса пристрою.

Схоже, DJI готує до запуску щось дійсно цікаве. Ми відразу повідомимо вам, як тільки стане відома нова дата заходу.

А поки що зверніть увагу на дрон MAVIC PRO Fly More Combo,

який сьогодні є лідером продажу, краще за нього - нема  світі квадрокоптера.