Kiwano KO1 - стильний електроскутер за суперціною!

Електроскутер Kiwano KO1 вражає своєю суперкомпактною конструкцією і ціною! Цей скутер, на відміну від своїх більш традиційних побратимів, обладнаний всього одним широким колесом, кермом, що підноситься над ним, і зручними підніжками, на які встає власник транспорту і тримається за кермо.

Електроскутер Kiwano KO1 Electric Scooter володіє не лише незвичайною конструкцією, але і технічними характеристиками. KO1 виконаний з якісних, міцних матеріалів, а також добре захищений від проникнення всередину вологи, бруду, пилу і піску. А це як раз те, що необхідно для літніх катань!

Між колесом і рульовою стійкою є амортизатор, який пом'якшує їзду нерівною дорогою.

Для Kiwano KO1 розроблено спеціальний мобільний додаток, завдяки котрому моноколесо можна налаштовувати, стежити за його станом і навіть керувати ним.

У моноколеса Kiwano KO1 два режими їзди:

  • Нормальний - для початківців;
  • Високий рівень - для більш агресивного стилю їзди, наприклад, по бездоріжжю.

Потужний мотор в 1000 Ватт, вбудований в колесо, дозволяє Kiwano KO1 проїхати на одному заряді до 25 км і розганяється до 30 км/год.

У конструкцію над колесом вбудовано гальмо-обід (підставка), що дозволяє паркувати моноколесо в вертикальному положенні. Обід легко і зручно висувається, це можна зробити навіть ногою.

Купити моноколесо з кермом Kiwano KO1 за суперціною можна на нашому сайті, що дуже зручно >>>