Kiwano K01 - електричний скутер для приємних поїздок

Компания Kiwano випустила на рынок вдосконалений моноколісний електричний скутер K01 вагою всього 16 кг. Цей засіб був створений для приятних поїздок.

Електричний скутер Kiwano K01 самостійно балансує, він може керуватись бездротовим способом через додаток на мобільному телефоні, а також має амортизаційну підвіску, яка поглинає удари.

На скутері встановлений електромотор потужністю 1000 Вт, який дозволяє розвивати максимальну швидкість до 32 км / год. Крім цього, акумулятор ємністю 232.2 Вт-ч дозволяє здійснювати тривалі поїздки по місту - до 32 км. До того ж, Kiwano K01 покликаний допомогти більш легкому збереженню балансу під час їзди.

Електричний скутер Kiwano KO1 Electric Scooter відмінно підійде для новачків і просунутих користувачів, які захоплюються виконанням трюків.

Скутер має систему противаги, вміє самостійно підтримувати баланс, може керуваись по бездротовій мережі через додаток на мобільному телефоні (Apple IOS і Android), має протиударний підвіску і здатний підніматися по ухилу до 35 градусів.


В нашому інтернет магазині цей електроскутер вже доступний для передзамовлення.