Київ: безкоштовне навчання польотам

Друзі, чому б вам не спробувати? Пропонуємо безкоштовне навчання польотам, яке проводиться в Києві у зручний для вас час. Наші інструктори допоможуть вам швидко навчитися керувати дроном або вдосконалити вже наявні навички.

DJI - відмінний зразок сучасної компанії. Вони чують своїх клієнтів і роблять якісь поліпшення спеціально для них. Всі розуміють, що хоча серія квадрокоптера Phantom доступна для самостійного освоєння, все-таки перед нами - потужний літаючий пристрій, і володіння їм пов'язано з певною відповідальністю. Як мінімум, запускаючи квадрокоптер, ви не повинні стати причиною катастрофи або поранення людини. Крім того, ціна пристрою досить відчутна, тому прикро зламати його просто тому, що "не розібрався".

Щоб уникнути подібних ситуацій професійні інструктори нашої компанії пропонують допомогу пілотам-початківцям - після нашого навчання польотам на дроні ви зможете швидше засвоїти управління, будете знати, на що слід звертати увагу перед польотом, як вибирати майданчик для польотів, якими мають бути погодні умови тощо.

Ми чекаємо на вас.