Кейс для квадрокоптера

Великому і потужному дрону з відео оснащенням на борту необхідна безпеку під час його транспортування або зберігання. Кейс для квадрокоптера - необхідний аксесуар для такого професійного обладнання. Як правило, кейси для дронів оснащені щільним наповнювачем з окремими прорізами для дрона і різних аксесуарів.

Кейс PHA4-BAG27-01 SOFT BAG для DJI PHANTOM 4

 

В каталозі нашого інтернет магазину ви зможете вибрати для свого квадрокоптера міцний і надійний кейс, який захистить ваш дрон під час його транспортування. У нас в наявності фірмові кейси, рюкзаки, які дозволяють розмістити квадрокоптер і додаткові елементи такі як пульт, пропелери, батарейки, шлейки та інше.

Перевезення або зберігання квадрокоптера в кейсі має ряд переваг, наприклад, вся апаратура та аксесуари зберігаються в одному місці. Ви також можете зберігати і перевозити дрон в зібраному вигляді. Кейс захистить ваш коптер від вологи і пилу, а його внутрішня оббивка - від ударів і пошкоджень. Довговічність кейса дозволить вам економити на системі зберігання апаратури.

Чохол для кейса Phantom 4

   

З таким кейсом ви з легкістю зможете брати свій дрон з собою в будь-яку поїздку і абсолютно не переживати за його пошкодження в багажному відділенні.
При покупці кейса для квадрокоптера звертайте увагу на його сумісність з вашим дроном. При частих перельотах рекомендується вибрати ударостійкий і пилозахисний валізу з висувною ручкою і спеціальними коліщатками, м'якою внутрішньою оббивкою з гніздами для дрона і апаратури.

Кейс HPRC 2700W WHEELED FOAM

  

Кейс має коліщатка і висувну ручку. У нього поміщається квадрокоптер з встановленими пропелерами, акумулятори, пульт управління і інші необхідні для польоту аксесуари.

Телефонуйте нашим професійним менеджерам, які допоможуть вам зробити правильний вибір  кейса для квадрокоптера.