Камера Zenmuse X5R для ручного стабілізатора DJI Osmo RAW

Той, хто відчуває недостатню кількість можливостей зйомки звичайною камерою DJI Osmo, компанія розробила більш просунуту версію DJI Osmo RAW, оснащену Zenmuse X5R системи Micro Four Thirds.

X5R кріпиться до DJI Osmo за допомогою спеціального адаптера, файли при цьому записуються на знімний SSD-накопичувач об'ємом 512 ГБ, а спеціальний підвіс забезпечує 3-х осьову стабілізацію.

DJI Osmo RAW і DJI Osmo PRO

Камера Zenmuse X5R відноситься до системи Micro Four Thirds, це означає, що вона має досить велику світлоприйомну матрицю типорозміру 4/3 "і сумісна з великою кількістю об'єктивів Micro Four Thirds - такі об'єктиви застосовуються на бездзеркальних камерах Panasonic і Olympus. Також камери Zenmuse X використовуються компанією на своїх квадрокоптерах DJI Inspire 1 Pro / RAW.

Відмінною особливістю Zenmuse X5R є можливість зйомки 4K-відео з високим бітрейтом до 2 Гб / с і записом в JPEG-Lossless-форматі.

З головних параметрів (для відеографів), про які варто сказати - це: максимальний бітрейт в 60 Mbps для X5 і 2.4 Gbps (середній - 1.7 Gbps) для X5R; доступні фреймрейтом: 25 к / сек для дозволу 4096 × 2160 пікселів, 30 к / сек для 3840 × 2160 і 60 к / сек для 1920 × 1080. При цьому в комплекті з X5R ще і йде SSD диск на 512 GB.


DJI Osmo RAW

Для просунутого використання камери-стабілізатора DJI Osmo серед аксесуарів тепер доступний більш потужний акумулятор, з яким під час зйомки 4K-відео в звичайному DJI Osmo можна збільшити з 66 до 96 хвилин, в моделі DJI Osmo Pro - з 60 до 78 хвилин, а в DJI Osmo RAW - з 26 до 37 хвилин різні часи зйомки між моделями пояснюється застосуванням різних камер і різного бітрейта при записі.

Відносно доступна вартість дозволяє обзавестися такою камерою з дрона DJI Inspire і невеликим студіям. Ті ж весільні кадри з повітря, зроблені під час репортажу, або при зйомці спортивних заходів можуть набути набагато більшу цінність для загального відеоряду. Крім цього, це відмінний інструмент для того, щоб показувати з нього кадри і бачити здивування клієнта, який, ймовірно, теж захоче собі таку зйомку і вас, як професіонала.