Який велосипед вам до душі? Новий чи вдосконалений старий?

"Круто і сміливо!", - говоримо ми, коли бачимо неймовірні сучасні байки. Ринок велосипедів розвивається з небувалою швидкістю, байки наділяються безліччю благ і переваг. Але важливо також - не переборщити з інноваційністю.

Сумнівно, що одного разу велосипеди перестануть існувати, але якщо це трапиться, то навряд чи раніше, ніж пройде якихось 5000 років. ⠀Велосипед змінюють висоту, ширину, їх роблять з різного матеріалу, але це ті ж велосипеди, які були тисячу років назад . Більшість нових речей - це допрацьовані і перероблені старі моделі.

Комбінування, адаптація, зміна частини - є безліч способів оновити стару ідею. Це не тільки самий новий спосіб створити щось нове, але і найпростіший спосіб створити щось популярне.

Людський мозок створює, любить і цінує не тільки нове, скільки оновлене: той самий старий велосипед в новому дизайні.

Новинка нашого магазину - Дерев'яний велосипед

Абсолютно нові речі люди не створюють, тому що мозок з такими завданнями не справляється. Стара (знайома) інформація завжди повинна супроводжувати нову - це підвищує шанси нової інформації бути прийнятою свідомістю. Все нове з'являється на основі старого.

Новинка нашого магазину - водний електровелосипед Hydrofoiler XE-1

Друзі, а ось для вас: який велосипед більше до душі - звичайний чи електричний? Шукаєте завжди новий чи удосконалите старий? 

Пишіть нам у соцмережах, будемо раді поспілкуватись на цю тему.

Ми - тут: FaceBook | YouTube