Як вибрати хороший електросамокат?

Здається, вже зайвими будуть слова, наскільки популярний, зручний і сучасний вид транспорту електросамокат. Впевнені, подібну цінну інформацію ви знаєте і без нас. Тому - давайте по суті, будемо розбиратися, які електросамокати стали найбільш популярними в 2021 році.

Головна по важливості порада, наріжний камінь всього процесу вибору електросамоката - постарайтеся до покупки вивчити і влаштувати тест-драйв бажаної моделі або кількох самокатів наживо. Ви можете дуже здивуватися, наскільки реальні враження здатні різнитися з тими очікуваннями, які у вас сформувалися після вивчення сайтом і відеоогляди. В результаті, здавалося б, ідеальний електросамокат виявиться зовсім незручним і невідповідним для вас.

Електросамокат eTwow Booster Plus S+ - ідеальний варіант для пересування в умовах міста. Потужності приводу в 500 Вт досить, щоб розігнатися до 36 км/год. Одного повного заряду акумулятора Li-Io 36В ємністю 8,7 Ач вистачає на дальність поїздки до 35 км (в залежності від покриття і стилю їзди). Тепер вам не доведеться годинами стояти в заторах. Насолоджуйтесь кожною поїздкою!

Електросамокат Ninebot by Segway KickScooter ES1, в розробці якого брала участь американська компанія Segway, може стати універсальним варіантом як для новачка, так і для людини, досвідченого електротранспортом. Тут є лаконічний дизайн, своєрідна "класика". У цього самоката чудова динаміка - швидкий розгін до 20 км/год, правда, "з коробки" максимальна швидкість обмежена 5 км/год, поки користувач не встановить додаток. Самокат має потужний електродвигун на 250 Вт і ємну батарею, здатну забезпечити пробіг до 25 км.

Складна конструкція і невелика вага самоката (11 кг) дозволять вам зручно переносити його в одній руці. Складання електросамоката виконується натисканням всього однієї кнопки.

Чому дорослі купують електросамокати?

Це швидкість, яку неможливо розвинути на звичному самокаті. Розгін і максимальна динаміка залежать від двох факторів - потужності електродвигуна і ваги райдера. Відповідно, чим вищим є перший показник і нижчий другий, тим динаміка буде кращою. Певним стандартом для електросамокатів зараз є "максималка" в 25-30 км/год. Вона дозволяє бути набагато швидшим пішохода, при цьому не втрачати в керованості. Відмітка вище 35 км/год може бути небезпечною для водія, особливо непідготовленого. Зворотною стороною швидкості є гальмування електросамоката. Найбільш просунуті моделі мають передні і задні дискові гальма та аналог автомобільної антиблокувальної системи, яка дуже допомагає на слизькому покритті.

Електричний самокат DUALTRON EAGLE PRO є одним з найбільш досконалих електросамокатів. Він має великий запас ходу і потужність, що ідеально підходить для крутих пагорбів. Цей електросамокат - стильний і надійний. І, зверніть увагу: максимальна швидкість електросамоката становить до 65 км/год.

Купити електросамокат ви можете прямо зараз в нашому інтернет-магазині.