Як вибрати гіроскутер?

Гіроскутер - мало не найпопулярніший міський вид транспорту серед молоді. Пристрої, немов з фантастичних фільмів про майбутнє, заполонили паркові алеї, пішохідні проспекти і тротуари великих міст.

На гіроскутерах їздять як дорослі, так і діти. Саме з цієї причини сьогодні ми дізнаємося, як все-таки вибрати гіроскутер!

Що таке міні-сигвей?

Гіроскутер - це сучасний електричний пристрій у вигляді поперечної підніжки з двома колесами, яким легко керувати.

Такі транспортні засоби розраховані на їзду по рівній поверхні. Так, навряд чи у вас вийде кататися на міні-сігвеї по траві і бездоріжжю. Однак все-таки є моделі, які непогано їздять по грунтових дорогах. У них десятидюймові пневматичні колеса, тому вони і можуть запросто проїхати навіть по газону.

  

Види зменшених сігвеїв

Найменший і простий міні-сигвей має діаметр коліс, рівний 6,5 дюймів. Він призначений для катання виключно по рівній місцевості: підлозі або асфальту без вибоїн. До речі, він і коштує найдешевше.

Є середній варіант з восьмидюймовими колесами. Він менш чутливий до тріщин в асфальті і менш маневровий, ніж гіроскутер з великими колесами.

Ну, і, звичайно, є гіроскутери з 10-дюймовими колесами. Такі девайси можуть проїхати майже скрізь!

Для кого призначені такі пристрої? додаткова інформація

На міні-сігвеях запросто може кататися дитина 4-5 років. У використанні гіроцікл дуже простий, та й може витримати вагу дорослого (до 120 кілограмів). До речі, а навчитися їздити на ньому простіше, ніж на велосипеді або роликових ковзанах.

Моделі різних гіроскутеров відрізняються потужністю вбудованого в колеса електромотора: від 250 до 600 Вт. Електричний мотор з потужністю 350 Вт вважається найзручнішим і компромісним варіантом між міні-сігвеїв, розрахованим лише на їзду по гладкій поверхні, і неповоротким суперпотужним гіроціклом з великими колесами і низькою динамікою їзди.

До речі, швидкість гіроскутера визначається іншими параметрами, ніж потужність двигуна. Зазвичай її межа обмежують під час прошивки, та й міні-сигвей - це не той транспортний засіб, який підходить для гоночних змагань.

Вартість

Найважливіша річ, від якої залежить ціна гіроцікла, - це електричний
акумулятор. Наскільки він якісний, залежить від фірми-виробника. Не завадить перед покупкою міні-сігвея поцікавитися, який акумулятор вбудований в пристрій.

Навіщо? Для того щоб визначити, скільки часу ви зможете кататися без підзарядки, наскільки довго прослужить вам ваш гіроскутер і чи буде їзда безпечної.

Зовнішній вигляд пристрою також має значение. Міні-сігвеї випускаються зараз яких завгодно кольорів. Але, купуючи гіроскутер, перш за все, зверніть увагу, наскільки якісно виконаний корпус вироба. Ви повинні бачити цілісний пластик без будь-яких ушкоджень.

Що ще потрібно знати?

До речі, найважча деталь в гіроскутері - це колеса. Майте це на увазі, купуючи найпотужнішу модель. Навряд чи ви зможете носити такий гіроцікл з собою на прогулянку в парк.

В цьому криється перевага менш потужних, зате мобільних гіроскутеров. Їх можна носити з собою всюди, вони легкі і підходять для далеких прогулянок по місту, адже, коли ви втомитеся просто ходити, ви можете проїхатися на міні-сігвеї. Мінус тільки в тому, що не всякий гіроскутер зможе їхати в гору.

Ще потрібно знати про гіроскутерах те, що їх колеса зроблені з твердої гуми, що робить пристрій чутливим до будь-яких ям на дорозі. Гіроцикли з більшими колесами і більшою потужністю справляються з цією проблемою краще, ніж малопотужні моделі.

Ціна гіроскутера залежить від фірми-виробника і від параметрів самого пристрою.

Знаючи, що саме ви хочете від свого гіроцікла, ви зможете підібрати кращий саме для себе.