Як вибрати електровелосипед

Нещодавно одному нашому другові знадобилася допомога у виборі електричного велосипеду. Представляємо вам першочергові питання, що виникають при бажанні купитиобрести електровелосипед, і відповіді на них.

  

У чому полягає необхідність електричного велосипеда?

Скажімо так, що електровелосипеди, володіють не тільки володіють всіма тими позитивними якостями, які є у традиційних байків, а й сприяють економії на ліцензіях і страховки, а також здатні повернути любов до велоспорту навіть при невеликих проблемах зі здоров'ям,). Вони з легкістю допоможуть переконати вашу другу половинку або одного частіше виїжджати разом з вами. І, зрозуміло, добиратися до роботи навіть в самий спекотний день, не потіючи, і уникаючи при цьому міські затори.

Але величезна перевага електровелосипедів - це все-таки ефективність підйомів на височини та рух назустріч сильному вітрі в поєднанні з тривалістю роботи. Хоча, незважаючи на полегшення багатьох перешкод при використанні таких байків власникам все ж доведеться зіткнутися і з такими мінусами, як висока ціна, складність конструкції і досить велику вагу, і, що може сильно зіпсувати настрій, ймовірність закінчення заряду акумулятора півдорозі.

Коли краще використовувати електровелосипеди?

Історія виробництва електричних велосипедів у Сполучених Штатах, починаючи з 1999 року компанії EV Global Motors Ebike, налічує безліч поліпшень стилів рам і характеристик електроприводів. З'явилася і система на зразок Ridekick Power Trailer, здатна не тільки збільшити продуктивність електровелосипеда, але і додає місце для транспортування вантажу. Сьогодні, завдяки прокату, можна з головою зануритися в світ електричних велосипедів.

Ми впевнені, що завжди можна знайти велосипед, який підходить саме вашим бажанням: будь то складаний велосипед для зберігання на горищі або ж для перельоту, тандем для катання з друзями на відпочинку або гірський велосипед для підкорення пагорбів і складних маршрутів.

Категорії електровелосипедів та їх ціновий діапазон.

Завдяки публікації більше 300 оглядів електровелосипедів, можна розділити їх використання на такі напрямки:

  • поїздки для розслаблення;
  • тандеми, трекінг або туризм;
  • їзда в околицях будинку, за продуктами і перевезення дітей;
  • для транспортування вантажу;
  • трейлраннінг або маунтінбайкінг;
  • їзда по дорогам, снігу (товсті шини) і піску;
  • подорожі (зі складним механізмом);
  • пересування в межах міста.

Залежно від мети використання одні електровелосипеди відрізняються дуже маленькими колесами (для зручності перевезення на поїздах, автобусах чи навіть літаках), інші ж моделі схожі на мопеди або мотоцикли (володіють запасом ходу більше 160 кілометрів і регенеративним гальмуванням).

А що стосується цін на традиційні електровелосипеди - вони досить сильно різняться.

Яка відстань дозволяє проїхати на одному заряді акумулятора?

Для розрахунку варто скористатися таким правилом - розділити кількість ват-година на 20. Отже, середній американський акумулятор для електровелосипеда володіють потужністю 360 ват / година, тобто поділивши 360 на 20, ви отримуєте 18 миль рівні 28 км. Якщо ж враховувати різницю між дросельними електровелосипед і велосипедами з підтримкою обертання педалей, то 28 км - це лише нижня межа, яка зростає, при додатку м'язових зусиль або ж при використанні більш досконалого електроприводу.

Чи справді електровелосипеди швидше традиційних?

Це не зовсім так. Середня швидкість більшості дешевих електричних велосипедів становить до 30 кілометрів на годину. При цьому завжди є можливість крутити педалі швидше або розігнатися на спуску, але все ж максимальна швидкість даного засобу пересування класифікується як «велосипед» і обмежується законодавчою базою. Крім того, не варто забувати, що зі збільшенням швидкості падає ефективність через опір. Сила, необхідна для проштовхування об'єкта крізь середу, збільшується як куб від його швидкості, а опір повітря приблизно пропорційно квадрату швидкості. Говорячи іншими словами, при досягненні швидкості 25 км / год на електровелосипед, опір починає зменшувати початковий запас ходу.

Чи можливо самостійне усунення поломок електричного велосипеда або тільки при зверненні до фахівця?

Перше, що хочеться порадити щодо електровелосипедів - це купувати їх в найближчих до будинку магазинах. Тільки в такому випадку ви отримаєте правильно зібрані велосипед і з урахуванням всіх ваших побажань по комплекції. Грунтуючись на відгуках і обсязі робіт по обслуговуванню співробітників багатьох магазинів, що займаються продажем як електричних, так і традиційних велосипедів, електровелосипеди використовуються в 10 разів частіше. Звичайно, невелику частину з обслуговування можна виконати і самостійно, але якщо брати до уваги акумулятори, дроселя і комп'ютерні системи, то тут все набагато складніше, адже не кожен володіє певними знаннями і набором необхідних інструментів. Професійна технічна підтримка необхідна велосипедів, обладнаним просунутими системами підтримки, LCD дисплеями, прокладеними в рамі кабелями, або, прямо як на автомобілях, заблокованими комп'ютерами.

Друзі, ви можете зайти в наш магазин, поставити конкретне запитання нашим менеджерам і отримати на нього відповідь.

Ми завжди вам раді!

Нещодавно одному нашому другові знадобилася допомога у виборі електричного велосипеду. Представляємо вам першочергові питання, що виникають при бажанні придбати електровелосипед, і відповіді на них.