Як поліпшити настрій? Катайтеся на велосипеді

Щоб стати щасливим і налаштованим на позитив людиною, необхідно ... купити собі велосипед. Всього лише для початку. Саме до такого висновку прийшла одна з британських наукових організацій. А ми підтверджуємо, так як перевірили це на практиці. :)

Велосипед - це самий зелений і ефективний механічний вид транспортного засобу, їзда на якому дає можливість і зміцнити своє здоров'я, і покращувати настрій. Британські вчені відзначили також, що велосипедистам характерно більш позитивне мислення і весела вдача, на відміну від того, хто абсолютно не причетний до веложиття. І такі висновки були зроблені після проведення експериментів за участю близько 5 тисяч велосипедистів.

Регулярні велосипедні поїздки є за своєю суттю фізичними тренуваннями, які дозволяють байкеру зміцнити і загальний стан здоров'я, і психічний, зробивши його більш врівноваженим. Дослідники рекомендують проводити велотренування з метою підняття настрою, емоційного розвантаження і для зняття стресу.

Двоколісний транспортний засіб доступний кожному і, що важливо, невибагливий в експлуатації, тому володарем його може стати практично кожен.

А й справді, хто зможе відчути душевний спокій, перебуваючи за кермом автомобіля, застрягши в пробці в годину пік? Таке проведення часу може принести будь-кому нічого позитивного, один головний біль. А ще повсякденні витрати на заправку, техобслуговування автомобіля - все це змушує "скрипіти зубами".

Економити під час поїздки без втрати настрою іноді можна при подорожах поїздом або автобусом. Але кому здасться комфортним задушливий салон? До всього іншого, поїздки поїздом / автобусом обмежують особисті плани, так як ми повинні підлаштовуватися під їх розкладу і маршрути.

І тільки з велосипедом людина може відчути себе вільним, рухомим, незалежно від дорожніх обставин і фінансових коштів. І ту не має значення, що їздить велосипед повільніше автомобіля, зате прохідність у нього значно вище. А електричні велосипеди - це ще більше можливостей! Якщо на велосипед встановити мотор-колесо з акумуляторами, то великі відстані для велосипедиста не стануть перешкодою, двигун істотно скоротить фізичне навантаження.

Будь який велосипед, будь то звичайний або електричний, може застосовуватися велосипедистом в якості тренажера, який дозволяє підтримувати свою фізичну форму без нудних і виснажливих тренувань в задушливому фітнес-залі.

І ще хочеться додати, що як у ласунів шоколад виробляє гормон щастя ендорфін, так і з велосипедистами: їх гормон щастя - від процесу крутіння педалей і усвідомлення всіх переваг такого проведення часу. В цьому і полягає таємниця широких щирих посмішок спортсменів-велосипедистів.