Як, у вас ще немає електровелосипеда?

Друзі, ми хочемо, щоб життя кожного з нас наповнювалося новими кольорами тацікавими емоціями. Тому вирішили запропонувати вам придбати гарний настрій для всієї родини, скориставшись нашими новорічними акціями.

Електровелосипед – чудовий подарунок для всієї сім'ї

Світ вимогливий, він постійно вдосконалюється, демонструючи всім нам щось більш економічне та практичне. Але вже протягом кількох років дуже популярний усіма нами улюблений вид електротранспорту - велобайк, який став справжнім мейнстрімом.

Електровелосипед BMW ELECTROBIKE RD (чорно-білий) відразу ж привертає увагу фірмовим стилем, ексклюзивним елегантним дизайном, він вражає велосипедистів своїми чудовими ходовими характеристиками.

Електровелосипед Enduro Stayer здатний без особливих зусиль доставити вас з пункту А до пункту Б. Жодні дороги, час доби та погода не стануть йому на шляху перешкодою – це справжній бігун, призначений для довгих дистанцій.

Mando Footloose - це перша у світі серія електровелосипедів, розроблених за гібридною технологією - БЕЗ ланцюга. Форма велосипеда - максимально ергономічна, всі елементи керування розташовані настільки зручно, щоб користувач відчував затишок та комфорт при керуванні.

Гібридний велосипед G1 призначений для того, хто ціную саме життя і заповнення її життєвими емоціями, а не лише прагненням хорошого добробуту.

Гібридний велосипед G2 Mando Footloose IM з футуристичним дизайном гармонійно поєднує шикарний зовнішній вигляд, інноваційні методики і комфортне застосування.

Електровелосипед 29" Merida eONE-SIXTY 5000 стане справжньою знахідкою для досвідчених райдерів. 29-дюймові колеса облаштовані жорсткими покришками Maxxis Assegai, що дозволяє їм зберігати стійкість, роблячи подолання перешкод легким.

У вас ще немає електровелосипеда?

Встигніть купити фантастичний електровелосипед за СУПЕР новорічною ціною!