Як стосовно ретро круїзера?

Велосипеди вже давно розділились на добрий десяток класів, котрі, до того ж, постійно удосконалюються. Але ретро-велосипеди, як і раніше, живуть своїм вічним життям і займають почесне місце в велосипедній ієрархії.

Сьогодні круїзер по праву можна вважати справжнім і цілком доступним ретро-велосипедом. Створенню такого велосипеда послужили три ідеї: естетика, комфорт і простота. Велосипеди круїзери так просто не залишать байдужими нікого, вони варті уваги поціновувачів міського ретро.

Круїзери - це велосипеди міського типу, вони досить популярні в наш час. Такий байк трохи більший звичайного, йому характерні комфортна посадка і спокійна їзда. Дивлячись на такий стильний і зручний круїзер, відразу хочеться покататись на ньому.

Часом можна почути: "Як же кататися на такому красивому, стильному і якісному велосипеді?". Друзі, сміливо купуйте і катайтесь! До того ж, багато відомих осіб обирають велокруїзери, як, наприклад,

Келлі Брук і Анжеліна Джолі:

  

Культовий дизайнер Вів'єн Вествуд, Періс Хілтон, Дженніфер Еністон частенько можна зустріти на вулицях міста на велосипеді.

  

Так, велосипед такого типу воліють мати жінки, використовуючи його для легких прогулянок по місту, поїздок на пляж, дачу. Багато моделей оснащені кошиками і багажниками, - все те, що створює максимальні зручності для здійснення поїздок на закупи.

В чому особливості круїзерів?

Cruise з англійської означає подорожувати, здійснювати круїз. Саме тому ці стильні міські велосипеди круїзери обирають для неспішних прогулянок, спокійного міського трафіку - вночі чи вдень, поїздки в магазини. Більшіть круїзерів виглядають досить яскраво і стильно.

Круїзери мають унікальний дизайн. Завдяки сучасним технологіям ці байки поєднують легке ретро і нові технології. Завдяки зручній рамі, широкому сидінню, розмашистому керму, накатістості широких коліс і прямій посадці - ваша прогулянка на круїзері буде комфортною пригодою.

Купивши в нашому магазині круїзер Graziella Gold Edition в вінтажному стилі, ви гарантовано отримаєте під час своєї поїздки захоплені погляди і компліменти.