Як кататись на велосипеді навесні, коли ще лежить сніг

Навіщо відкладати свої улюблені велопрогулянки, якщо купив велосипед навесні і вже хочеться насолоджуватися поїздками, поки ще лежить сніг. Березень - час відкривати велосезон. А на перехожих з піднятими бровами від подиву ніхто не звертає увагу, навіть якщо ти пробираєшся по снігу.

Байкер повинен їздити завжди. В іншому випадку - це негідний байкер. За ідеєю, можна і пропустити зиму, а ось навесні порядна велосипедист повинен бути в сідлі. Щоб весняне катання принесло більше задоволення і менше клопоту, просто необхідно подбати про деякі важливі моменти.

Фетбайки / Велосипед Haibike Fatcurve 6.10 26 2016

Екипірування

Вдягайтеся відповідним чином. Навряд чи ви збираєтеся встановлювати рекорди траси, тож упаковувати себе в наддорогі мембранні одягу немає необхідності. Але нижня термобілизна рекомендуються. Особливість термобілизни в тому, що воно чудово проводить вологу тіла назовні, залишаючись при цьому сухою. Поверх термобілизни можна пустити річну джерсі, а зверху - продувається куртку, для якої важливо, щоб вона не була особливо щільної. На ноги поверх термобілизни цілком підійдуть звичайні щільні спортивні штани, можна використовувати низ від лижного костюма.

Взуття - мабуть, найпростіше в демісезонному катанні. Вже досить тепло, тому холод ногам не загрожує, поки вони сухі. Взуйие звичайні демісезонні черевики, а під них - обов'язково синтетичні шкарпетки з термоткані, схожою за своїми властивостями на використовувану в термобілизна.

На голову (під шолом) візьміть щільну бандану або балаклаву, якщо на вулиці все ще прохолодно. Їх можна купити в звичайних спортивних магазинах.

Рукавички підійдуть будь-які, в яких вам тепло і зручно. Але вони повинні бути повнорозмірними, з довгими пальцями. Як би тепло не було на вулиці, пам'ятайте: сніжно-крижана крихта що абразив, нещадна до шкіри в разі падіння і «їзди на руках», навіть короткочасної.

А що з велосипедом?

З ним все просто. Для початку перевірте працездатність всіх вузлів, потім потрібно змастити ланцюг спеціальної «зимової» мастилом, яка надійно прилипає до ланкам, не даючи воді дістатися до шарнірів. Якщо є можливість, краще поставити покришки ширше (2,2 ... 2,3 дюйми) - вони менше грузнуть в пухкої сніжно-крижаний каші. Спеціальні зимові шиповані покришки особливої ​​користі не принесуть, хіба що на зледенілих ділянках. І звичайно ж, причепіть щитки - грязеотражателі. Це не завадить.

Успіху і задоволення в демісезонному катанні!

Велосипед Haibike Fatcurve 6.20 26 2016