Як організувати домашнє караоке

Не впевнені, чи вмієте співати, але по-справжньому любите караоке та відпочинок у караоке-клубі? Всерйоз займаєтеся вокалом і потребуєте караоке-систем, які дозволяють чути себе через колонки, тренуючись кожну вільну хвилину?

Як щодо того, щоб організувати професійне караоке не в клубі, а прямо у себе в квартирі, у комфортних домашніх умовах, підключивши домашню професійну караоке-систему до вашого домашнього кінотеатру та посиливши колонки?

Караоке не здає свої позиції за популярністю вже кілька років, тому найкращі виробники електроніки та акустики випускають сучасні комплекти караоке для дому, дозволяючи насолоджуватися співом у родинному колі та друзів.

Домашнє караоке – реальний шанс не обмежувати свої бажання та можливості

Караоке-система дозволяє насолоджуватися співом у будь-який час, коли вам цього дійсно хочеться, ввімкнувши домашній кінотеатр і додавши колонки. Співайте караоке зранку, заряджаючись позитивом перед робочим днем, співайте разом з друзями в домашньому залі караоке. Замість того, щоб бронювати столик у караоке-клубі та годинами чекати своєї черги до мікрофону, а зараз під час вірусної пандемії і це зведено до мінімуму – домашня установка караоке допомагає займатися улюбленою справою без дискомфорту.

Влаштуйте свою sing-вечірку поза клубом за допомогою власної караоке-приставки та переконайтеся самі у привабливості такого караоке-відпочинку.

Караоке-система для дому EVOBOX

Яскравий дизайн, неперевершена якість звучання та нові можливості для любителів караоке: EVOBOX – це найкраща караоке-система для дому за доступною ціною.

Всі можливості сучасних професійних караоке-систем зібрані в EVOBOX:

  • додавайте ефекти та застосовуйте обробку голосу;
  • підключайте два мікрофони та змагайтеся з друзями завдяки автоматичній оцінці співу;
  • знаходьте улюблені пісні за секунду та записуйте своє виконання в один клік;
  • записуйте свої виступи у професійній якості та демонструйте друзям найкращі з них. Тепер записи можна не тільки зберегти на USB-носій, але й опублікувати в соцмережах або переслати в месенджері з додатком EvoNet для смартфона.

Цифрові мікрофони SE 200D

Починаючи вибирати караоке-систему, варто звернути увагу на мікрофон - пристрій, від якості якого багато в чому залежатимуть характеристики звуку. При виборі можна скористатися такими рекомендаціями:

  • Найкращий варіант — бездротовий мікрофон, який забезпечить більшу свободу пересування.
  • Купуючи бюджетну модель з дротовим (або недорогим бездротовим, здатним пропрацювати не більше 1-2 годин) мікрофоном, слід подбати про те, щоб шнур був досить довгим.
  • Мікрофон не повинен фонувати та спотворювати звук.
  • Хороші мікрофони повинні підтримувати частоти в діапазоні 50-15 000 Гц, а кут захвату - не менше 270°.

Караоке-комплект EVOBOX Plus з мвкрофонами

Підключіть динаміки, запустіть фонограму на диску пристрою, додайте звуку колонкам і насолоджуйтесь гучним, чистим звуком з ваших колонок, не гірше, ніж у VIP-кабінках караоке-клубів.

Співати в караоке – корисно і навіть потрібно людині для підтримки її фізичного і психічного здоров'я. І якщо гучні караоке клуби, ресторани та бари ви не дуже вітаєте, ви можете замовити професійне караоке обладнання для дому в нашому магазині.