Цікаве в світі електротранспорту: Перший електромобіль від Mercedes-Benz

У Стокгольмі (Швеція) відбулася прем'єра електрокроссовера Mercedes-Benz EQC. Він вважається родоначальником цілої лінійки електромобілів марки, яка буде поповнюватися новими моделями в наступні роки. На розробку цієї моделі було витрачено 12 млрд. Доларів. Перший електричний серійний кросовер EQC від Mercedes-Benz має стати серйозним конкурентом автомобілю Tesla.

Новий Mercedes обладнаний двома електричними двигунами загальною потужністю 300 кВт. Це 408 кінських сил. За 5,1 секунди EQC розганяється до 100 км на годину. Заявлена максимальна швидкість - 180 км на годину.

Автомобілістам будуть доступні кілька режимів руху - Comfort, Eco, Max Range, Sport і індивідуальний. У розпорядженні водія - широка цифрова панель, на якій відображається вся необхідна інформація.

Електрокар EQC працює від літій-іонної батареї ємністю 80 кВт на годину. В середньому, одного її заряду повинно вистачати на 480 км шляху. Втім, скептики зазначають, що заявлена цифра дещо перебільшена, а максимум пробігу на одному заряді складе 370 - 400 км.

Автомобиль має габарити 4761х1884 (2096 з зеркалами) х1624 мм, колісна база — 2873 мм. Вага авто в повному оснащенні  — 2425 кг.

На презентації моделі в Стокгольмі генеральний директор Daimler AG Дітер Цетше, заявив, що реальні витрати на розробку моделі перевищили сплановану і оголошену суму в 12 млрд. Доларів або 10 млрд. Євро. До 2022 року концерн планує випустити 10 електромобілів. Притому, на виробництво одних лише батарей планується виділити 1 млрд. євро.

Концерн Daimler AG оголосив, що серійне виробництво автомобіля почнеться в першій половині 2019 року. Ціна його поки ще лишається невідомою.

А в нашому магазині ви вже сьогодні можете купити неймовірний Електровелосипед Mercedes-Benz ML-500 (білий)

за супер вигодною ціною - знижка 50%!

Велосипед Mercedes-Benz ML 500 - це справжня перлина своего бренду. Оригінальний велосипед відповідає високим стандартам бренду завдяки увазі до деталей, інновационного дизайну, ідеальній збірці і використанню високоякісних матеріалів.

 

  

! Наша компанія - офіційний дилер торгової марки Mercedes в Україні.