Intel Capital інвестував в Yuneec, розробника розумних дронів

Фонд Intel Capital інвестував 60 мільйонів доларів в компанію Yuneec Holding Ltd. (Yuneec), яка сьогодні є світовим лідером в області електротехнічних літальних апаратів.

Висновок партнерства було анонсовано генеральним директором Intel Брайаном Кржаніч (Brian Krzanich) і генеральним директором Yuneec Тіан Йу (Tian Yu) у відеоролику, розміщеному на YouTube, частково записаному за допомогою безпілотного літального апарату Typhoon 4K.

Інвестиційний контракт передбачає розвиток цього унікального проекту та старт декількох нових.

Це вже третє вкладення Intel в компанії, що виробляють безпілотні літальні апарати, раніше були переведені кошти на рахунки компаній Airwave і PrecisionHawk, але виробник Yuneec відрізняється від них тим, що Intel інвестував в неї значно більшу суму.

Як стверджує Брайан Кржаніч, безпілотні літальні апарати здатні зробити життя сучасного суспільства набагато краще у різних аспектах: будь то доставка товарів або дослідження місць катастроф. Ці літальні апарати постійно удосконалюються і все частіше застосовуються не тільки для розваги, але і для виконання досить серйозних завдань.

Він упевнений, що компанія має певні напрацювання, які допоможуть розвитку проектів нового партнера, адже Yuneec має все необхідне для розвитку ринку безпілотних літальних апаратів споживчого рівня.

До того ж, досить часто дрони використовуються на зйомках фільмів, дозволяючи знімати з неймовірних ракурсів, які недоступні ні операторам, ні гелікоптерам, ні кранам. І яскравим прикладом цього: різні сцени блокбастера «Месники: Ера Альтрон», які були зняті за допомогою цих маленьких безпілотників.

  

Компанія Yuneec займається виробництвом дронів, розрахованих на аерофотозйомку. Крім цього, її технології використовуються в пілотованих електричних літаках.

Intel Capital - глобальний фонд корпорації Intel, що інвестує в інноваційні проекти по всьому світу. У листопаді 2014 року Intel інвестував 62 млн доларів в 16 компаній з США, Канади, Ізраїлю, Китаю, Тайваню.

В даний час компанія Yuneec володіє сотнями патентів на власні винаходи. Заснована в 1999 році в Гонконгу, компанія до цих пір є однією зі світових лідерів в області електротехнічних літальних апаратів. Yuneec планує використовувати отримані кошти для прискорення розробки і просування своєї продукції на ринку.

Друзі, раді вам повідомити, що компанія ELITE BIKE є офіційним дистриб'ютором компанії Yuneec в Україні!

Ми пропонуємо своїм покупцям повний асортиментний ряд, який постійно поповнюється новинками компанії, вигідні ціни і чудовий сервіс.