Відеокамери

Сортування:

Арт: EB-02149
Панорамна відеокамера Insta 360 Nano
В наявності
8 610 грн

Відеокамери

Відеокамери все міцніше входять в наше життя, і тому тепер в нашому магазині ви зможете придбати камери 360, що знімають в якості 4K. Стильний дизайн, компактні розміри, зручна форма і доступна ціна - все те, що дозволяє не тільки записувати, але і транслювати сферичне відео!

Камера Insta360 Air, яка є панорамної камерою, була створена для використання зі смартфонами, що працюють під управлінням операційної системи Android. Пристрій підключається до роз'єму micro-USB або USB-C, камера записує відеоролики з кутом огляду 360 °. Є можливість здійснювати живі трансляції, викладаючи контент в YouTube, Facebook і інші сервіси. Крім того, пристрій можна підключити до комп'ютера за допомогою відповідного кабелю, що дає можливість використовувати його в якості панорамної веб-камери, наприклад, під час проведення конференцій. Знімається контент зберігається прямо на вашому смартфоні.

У нашому магазині ви також можете купити камеру Insta360 Nano. Перш за все, вона цікава своєю реалізацією у вигляді модуля до смартфону. Поєднавши камеру з iPhone 6 (і моделями постарше) за допомогою інтерфейсу Lightning, користувач перевертає смартфон і, запустивши додаток Insta360 від iOS, трансформує iPhone в повноцінну сферичну камеру для зйомки 360-градусних фото і відео.

Ми знаємо, які камери вже вийшли в світ, виходять і які будуть виходити. Зв'яжіться з нашим професійним менеджером, і ми поділимося з вами всіма секретами, допоможемо підібрати камеру 360, максимально підходить під ваші цілі.